06/12/2022
HO HO HO !🎅
Kto był grzeczny w tym roku? U kogo Mikołaj już był a do kogo przyjdzie wieczorem?
Do tego smyka przyszedł w nocy, wypił mleko, zjadł ciasteczko i zostawił prezenty 🎁
I od rana tylko słyszę: Mamo, baw się! 🙈
Udanych Mikołajek :)