08/01/2021
[m.] Wspaniałe Fundusz Feministyczny mają dziś urodziny! A jak Fundusz to i my, bo nasza historia bardzo z FemFundem się wiąże, przeplata, zaplata i takie inne. ❤️🖤
Drogie osoby z FemFundu! Jesteście najwspanialsze, robicie nieocenioną feministyczną pracę. Feministyczną intersekcjonalną, socjalną, kłirową, klasową itd, itp.
Wasza praca jest bardzo nam wszystkim potrzebna i wartościowa ma maxa (życie na maxa, wiadomo!). ❤️🖤
Jesteście też naprawdę wspaniałymi pracodawczyniami - czasem rozmawiamy sobie, że marzy nam się świat aby różne miejsca i osoby brały z was przykład, bo tworzycie miejsce pracy, w którym interesy pracodawczyń i pracobiorczyń nie są ze sobą sprzeczne, tylko wspólne. ❤️🖤
Doceniamy, ufamy, jaramy się, że możemy współpracować i znać się z wami, bo oprócz tego, że tworzycie wspólnie Fundusz, to każda z was jest też mądra, wspaniała i piękna.
Dziękujemy za te wspólne lata, lots of love & nigdy nie będziesz szła sama. ❤️🖤