14/04/2026
Cześć biorę udział w konkursie fotograficznym jak mogę Was poprosić o głosy będę wdzięczny fotografie można zobaczyć na stronie pod tym linkiem pozdrawiam serdecznie 🙂Sms jest płatny ale liczę na wasze głosy 🙂📸📷👍😉https://gloswielkopolski.pl/sebastian-lacherski/pk/8785597/pg/120435