23/10/2024
Hej! Jest tu ktoś?
Jeśli nawet nie, to pora to zmienić...bo....
..MINISY ŚWIĄTECZNE RUSZYŁY!!!!🌲🌲🌲
Lepiej późno niż wcale, za to jak. W tym roku wyjątkowo!
Kilka dni temu dotarły do mnie cudowne kreacje dla dziewczynek, gadżety dla chłopców i dawno wymarzony ŚWIĄTECZNY PLENER nareszcie mogę zrealizować.
Pierwsze próbne zdjęcia już za mną, więc ta GORĄCA OFERTA trafia prosto do WAS!!!! Sami zobaczcie
W ofercie:
* kilka wyjątkowo magicznych, mroźźźźnyyyych ;) kadrów dla chłopców i dziewczynek od 2 do ..naście lat + mile widziani rodzice ;)
* dla chłopców: szelki, czerwone spodnie, t shirty, czapki krasnala,
* dla dziewczynek ciepłe "płaszczkowate" sukienki z pomponami i krasnalowe czapki.
* dla rodziców świąteczne sweterki.
* I dla wszystkich oczywiście świąteczne gadżety, zarówno te dobrze znane Wam już ze studia: drogowskaz, prezenty, lizaki, jak i nowości czyli retro rowerek, metalowy wózek, poduszki w kształcie świątecznych lasek, wiklinowy kosz na kółkach z wkomponowaną żywą choinką i wiele innych drobnostek, których nie może zabraknąć podczas naszych świątecznych spotkań.
Zapisy oficjalnie ruszyły więc zapraszam do rezerwacji! Liczba miejsc, wiadomo ograniczona, bo w przeciwieństwie do studia ogranicza nas przyroda (coraz krótsze dni😉 )
Przewiduję plenery do połowy listopada, dalej zobaczymy , oby jak najdłużej.... w listopadzie natomiast wskakuje studio!! 🙂
I tak- poniżej zobaczcie sami, jaki klimat będzie w nim w tym roku! Czekam na komisyjnie i demokratycznie wybrane tło i zaczynamy :)
W komentarzu link do pełnej oferty i zapisów (do studia również).
Jeśli nie ma w nim interesującego Cię terminu to napisz lub zadzwoń, być może coś wspólnie wymyślimy :)