06/04/2026
Kochani, ja jak zwykle spóźniony z życzeniami 🥰🥹
Wesołych Świąt Wielkanocnych! 🐣
Dziękuję, że jesteście z nami i wspieracie to, co tworzymy od lat 💕
Życzę Wam spokoju, dobrego czasu z bliskimi i dużo zdrówka 😍
Jeszcze dzisiaj odpoczywamy, żeby jutro wrócić pełni sił 🥰
Do zobaczenia 😘