19/01/2025
Portrety monochromatyczne.
Obiecałam sobie, że od Nowego Roku będę publikować więcej treści na swoim Foto FB - jak wyjdzie, zobaczymy :P
Chcę, żeby to była wygodna forma kontaktu ze mną.
Miejsce, w którym można podejrzeć sobie moje prace, moją estetykę, pogadać, dogadać się, a może i nawet wymienić się doświadczeniem, bo why not?
Tak więc przed wami portrety, czyli coś, co lubię najbardziej.
Eleganckie, delikatne, bez przesady - w monochromatycznych, ciepłych odcieniach.
Ps. Pozdrawiam Martę (ze zdjęć)! dodam, że to jedna z najpiękniejszych kobiet jakie znam. Jak dorosnę, chcę być jak Marta :D
Pozdrawiam!
E.