31/12/2025
Żegnaj 2025 ❤️ Witaj 2026 🎆
Dziękuję za masę spotkań, ogrom wspaniałych zdjęć, zaufanie, za to, że wracacie i życzę sobie, żeby tych powrotów było jeszcze więcej.
2025 to rok, w którym spotykaliśmy się w pięknych okolicach góry Ślęży, ale także i moich dojazdów do Wrocławia i w inne miejsca.
Końcówka roku pokazała, że zdrowie jest najważniejsze i stąd też nie było zimowych sesji i mój fotograficzny świat zatrzymał się na jesieni. Jak to się mawia, kiedy jest zdrowie mamy wszystko. To fundament wszystkiego i tego Wam właśnie życzę- dobrego zdrowia, tego fizycznego i psychicznego.
W tym roku odgrzałam bardzooo starego kotleta i powróciłam do zdjęć koni i jeźdźców. Łączyło się to z niemałym wydatkiem na odpowiedni obiektyw 😅 Ale coraz bardziej utożsamiam się z myślą, że nie ma co odkładać na później, bo to „później” i „odpowiedni czas” nigdy może nie nadejść. Czasem warto zrobić coś po prostu dla siebie, nie patrząc, czy przyniesie to zyski, czy nie.
Na tę myśl o słońcu, piasku na ujeżdżalni i zapachu koni zrobiło się cieplej na serduchu. Ten powrót z aparatem do koni sprawił, że ponownie spróbowałam swoich sił w siodle❣️Choć nie przekonałam się do powrotu na stałe to fajnie było to znowu poczuć.
A co w tym roku odkryłam, tak zupełnie prywatnie? Że praca we własnym ogródku dobrze działa na głowę 😅 Praca w ogródku, robienie Wam zdjęć, chodzenie po górach i jazda konna to są cztery rzeczy, podczas których nie myślę o niczym innym, tylko właśnie o tej czynności. Także polecam jeśli ktoś ma problemy z natłokiem myśli.
Cieszę się, że pomimo upływu czasu dalej trwam w swojej pasji i są osoby, które czują moje spojrzenie na emocje, na relacje i wybierają mnie na swojego fotografa. Życzę Wam, żebyście postępowali zgodnie ze sobą i to nie tylko podczas wyboru fotografa, ale także podczas tych ważniejszych wyborów życiowych. Pielęgnujmy to, co dał nam 2025. Życzę Wam, żeby 2026 był rokiem spełniania marzeń, rokiem dbania o siebie, miłości, uważności na drugiego człowieka i naszych braci mniejszych 🐈🐶🐴