Fotografia Marta Górecka

Fotografia Marta Górecka ▫️Fotografia miłosna, kobieca, ciążowa
▫️Fotografia jeździecka
▫️Reportaże z chrztów, wieczorów panieńskich
📍Sobótka, Wrocław, Świdnica (Dolny Śląsk)

Cześć ✨ Poniżej zostawiam link ze stroną do mojego portfolio.Możecie w szybki i łatwy sposób przejrzeć moje prace i ocen...
19/02/2026

Cześć ✨
Poniżej zostawiam link ze stroną do mojego portfolio.
Możecie w szybki i łatwy sposób przejrzeć moje prace i ocenić czy z Wami współgrają i zostajecie na dłużej, czy to nie Wasza bajka ❤️

Przy dzisiejszym pędzie życia jestem za taką całościową formą, która w komfortowy sposób, bez przeklikiwania się przez miliony zakładek pokaże Wam, co robię, jak robię i da możliwość kontaktu.

Miłego oglądania!
✨P.S. Zawsze wybierajcie fotografa, którego prace po prostu czujecie! ✨

Żegnaj 2025 ❤️ Witaj 2026 🎆Dziękuję za masę spotkań, ogrom wspaniałych zdjęć, zaufanie, za to, że wracacie i życzę sobie...
31/12/2025

Żegnaj 2025 ❤️ Witaj 2026 🎆
Dziękuję za masę spotkań, ogrom wspaniałych zdjęć, zaufanie, za to, że wracacie i życzę sobie, żeby tych powrotów było jeszcze więcej.
2025 to rok, w którym spotykaliśmy się w pięknych okolicach góry Ślęży, ale także i moich dojazdów do Wrocławia i w inne miejsca.
Końcówka roku pokazała, że zdrowie jest najważniejsze i stąd też nie było zimowych sesji i mój fotograficzny świat zatrzymał się na jesieni. Jak to się mawia, kiedy jest zdrowie mamy wszystko. To fundament wszystkiego i tego Wam właśnie życzę- dobrego zdrowia, tego fizycznego i psychicznego.

W tym roku odgrzałam bardzooo starego kotleta i powróciłam do zdjęć koni i jeźdźców. Łączyło się to z niemałym wydatkiem na odpowiedni obiektyw 😅 Ale coraz bardziej utożsamiam się z myślą, że nie ma co odkładać na później, bo to „później” i „odpowiedni czas” nigdy może nie nadejść. Czasem warto zrobić coś po prostu dla siebie, nie patrząc, czy przyniesie to zyski, czy nie.
Na tę myśl o słońcu, piasku na ujeżdżalni i zapachu koni zrobiło się cieplej na serduchu. Ten powrót z aparatem do koni sprawił, że ponownie spróbowałam swoich sił w siodle❣️Choć nie przekonałam się do powrotu na stałe to fajnie było to znowu poczuć.

A co w tym roku odkryłam, tak zupełnie prywatnie? Że praca we własnym ogródku dobrze działa na głowę 😅 Praca w ogródku, robienie Wam zdjęć, chodzenie po górach i jazda konna to są cztery rzeczy, podczas których nie myślę o niczym innym, tylko właśnie o tej czynności. Także polecam jeśli ktoś ma problemy z natłokiem myśli.

Cieszę się, że pomimo upływu czasu dalej trwam w swojej pasji i są osoby, które czują moje spojrzenie na emocje, na relacje i wybierają mnie na swojego fotografa. Życzę Wam, żebyście postępowali zgodnie ze sobą i to nie tylko podczas wyboru fotografa, ale także podczas tych ważniejszych wyborów życiowych. Pielęgnujmy to, co dał nam 2025. Życzę Wam, żeby 2026 był rokiem spełniania marzeń, rokiem dbania o siebie, miłości, uważności na drugiego człowieka i naszych braci mniejszych 🐈🐶🐴

Monika i Radek 🧡Ta sesja to dowód na to, że zdjęcia w taką pogodę mają sens i niepowtarzalny klimat.                    ...
19/11/2025

Monika i Radek 🧡
Ta sesja to dowód na to, że zdjęcia w taką pogodę mają sens i niepowtarzalny klimat.

Ochhh, pierwsza taka w moim wykonaniu sesja na 25-lecie małżeństwa 🧡  Monika, Radek i ich dojrzała miłość, w której nie ...
18/11/2025

Ochhh, pierwsza taka w moim wykonaniu sesja na 25-lecie małżeństwa 🧡 Monika, Radek i ich dojrzała miłość, w której nie brak czułych gestów i spojrzeń 🥰
Klimat doostrzyła nam mżawka i przemoczone buty, aleeee z tego, co wiem to było warto! 🤩
❤️

Wiktoria i Junix w Ośrodek Jeździecki Arkadia🐴Pomimo ciężkich warunków pogodowych, zawody bardzo udane! Więcej w wyróżni...
17/09/2025

Wiktoria i Junix w Ośrodek Jeździecki Arkadia🐴
Pomimo ciężkich warunków pogodowych, zawody bardzo udane! Więcej w wyróżnionej relacji na moim instagramie ♥️🥇
To pierwsze, wymarzone i zwieńczone sukcesem starty tej pary, więc tym bardziej cieszę się, że uwieczniłam tę chwilę🔥 A wy? O czym marzycie? Może to chwila warta uwiecznienia?📷📸

Wieczór Panieński Pauli 😍 Uwielbiam, jak jesteście po prostu sobą, wtedy zdjęcia stają się „prawdziwe”, są odzwierciedle...
15/08/2025

Wieczór Panieński Pauli 😍 Uwielbiam, jak jesteście po prostu sobą, wtedy zdjęcia stają się „prawdziwe”, są odzwierciedleniem Was, Waszych relacji, emocji, a to przecież to jest najważniejsze w fotografii 💖
Długi weekend właśnie się rozpoczyna. Słońca chyba życzyć nie muszę, bo nie powinno go brakować. Odpoczywajcie 🩷 A ja uciekam tam, gdzie kocham być 🌊

Szalony panieński Pauli 😍 Tyle pozytywnych, otwartych i pełnych energii kobiet w jednym miejscu- to przepis nie tylko na...
13/08/2025

Szalony panieński Pauli 😍 Tyle pozytywnych, otwartych i pełnych energii kobiet w jednym miejscu- to przepis nie tylko na udany wieczór panieński, ale i na wyjątkowe kadry 📸 Z częścią z tych wspaniałych dziewczyn widziałam się w tamtym roku na panieńskim Oli i nie ukrywam, że to bardzo miłe, kiedy do mnie wracacie ♥️To najlepsze potwierdzenie Waszego zadowolenia z wykonanej przeze mnie roboty! ❣️😍

Zwiadowca 🌻 W końcu lato się rozkręciło, więc działamy! Zapraszam na fotki! 📸
12/08/2025

Zwiadowca 🌻 W końcu lato się rozkręciło, więc działamy! Zapraszam na fotki! 📸

05/08/2025
Wieczór Panieński Kasi 💍Dziewczyny pokochały to miejsce! Ja również jestem jego fanką. Sesja na wieczorze panieńskim moż...
31/07/2025

Wieczór Panieński Kasi 💍
Dziewczyny pokochały to miejsce! Ja również jestem jego fanką.
Sesja na wieczorze panieńskim może być naprawdę świetnym prezentem dla Panny Młodej, ale też piękną pamiątką dla każdej z dziewczyn 💖 Jeśli jakaś ekipa Panny Młodej zastanawia się, czy sesja to będzie dobry pomysł to głośno mówię, że TAK ☺️ I jest to nie tylko moja opinia, ale też wielu dziewczyn, dla których stworzyłam taką pamiątkę ☺️ Ten wieczór warto uwiecznić ❤️‍🔥

Piękna Iga 😍 Przyszła Panna Młoda 👰‍♀️Lubicie te zdjęcia, gdzie wzrok skierowany jest w obiektyw (2), czy bardziej te, g...
14/07/2025

Piękna Iga 😍 Przyszła Panna Młoda 👰‍♀️
Lubicie te zdjęcia, gdzie wzrok skierowany jest w obiektyw (2), czy bardziej te, gdzie patrzy się w dal (1)?

Adres

Ulica Rynek
Sobótka Gmina
55-050

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Fotografia Marta Górecka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Fotografia Marta Górecka:

Udostępnij

Kategoria