23/04/2023
Dziś nieco inaczej. :) Przy okazji przedsezonowego aktualizowania strony www wpadłem na pomysł stworzenia takiego tryptyku, jako metafory upływającego czasu. :) Z Agatą i Mateuszem widzieliśmy się już nie raz i mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy. Miłego dnia wszystkim! :)