Kiciasty Hobbysta kolei fotograf i gracz w różne gry. Bardzo dużo zwiedzam więc będa też odwiedziny z różnych stron świata! Zapraszam do polubien i odwiedzin!
(1)

Uwaga na dziki moi drodzy :D
12/04/2026

Uwaga na dziki moi drodzy :D

Małe miasto Radegast ? Stacja Radegast jest zabytkowym budynkiem kolejowym z 1941 r. W czasie II wojny światowej była on...
10/04/2026

Małe miasto Radegast ?

Stacja Radegast jest zabytkowym budynkiem kolejowym z 1941 r. W czasie II wojny światowej była ona związana z gettem, utworzonym przez Niemców w 1940 r. w Łodzi (Litzmannstadt).

Jako że Simrail zrobił DLC Łódź too dodam fotkę prawdziwego parowozu który stoi obecnie koło Łodzi Marysin :)

Porównacie sobie sami ^^

Ciekawa rejestracje maja Ci nasi sąsiedzi
06/04/2026

Ciekawa rejestracje maja Ci nasi sąsiedzi

Hejo moi kochani widzowie!Chciałbym Wam życzyć wszystkiego co najlepsze w tych dniach wielkiej nocy. Duuuzo zdrowka zdro...
03/04/2026

Hejo moi kochani widzowie!

Chciałbym Wam życzyć wszystkiego co najlepsze w tych dniach wielkiej nocy. Duuuzo zdrowka zdrowka I jeszcze raz zdrowka , duuuzo hajsuuu , żebyście byli mokrzy tak by woda wam spływała tam gdzie macie miejsca intymne xD wesołych jaj czy coś no i najeść sie za wsze czasy . Ogolnie to Wesołych Świąt

Jedziemy :)
03/04/2026

Jedziemy :)

Pod zamkniętym semaforem...
31/03/2026

Pod zamkniętym semaforem...

Male miasteczko Radegast.
27/03/2026

Male miasteczko Radegast.

No to trzeba walczyc o stan zdrowia ^^
23/03/2026

No to trzeba walczyc o stan zdrowia ^^

Ty3 we Wroclawiu.
17/03/2026

Ty3 we Wroclawiu.

Adres

Al. Niepodległości 90
Skarzysko-Kamienna
26-110

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kiciasty umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria