25/07/2025
Wspaniała rodzinka trafiła do mnie po wylosowaniu vouchera na sesję zdjęciową na Festynie Rodzinnym 2025, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Ustkowie. Voucher podarowałam, aby wspomóc szkołę w jej działalności🥰
Warto pomagać, dobro wraca !
Również wykonuję sesje tematyczne, jeśli ktoś potrzebuje. Chłopaki ewidentnie najlepsi fani FC Barcelony ! Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie ❤️💙