09/01/2026
Kochani!
Szykuję wyjątkową akcję! Jest ona w dużej mierze wnioskiem z cudownych tegorocznych sesji świątecznych z Wami - zauważam, że niestety tylko sporadycznie przychodzicie ze swoimi Babciami i Dziadkami/czyli Waszymi Rodzicami .... :(
Chce Was więc trochę "pobudzić" do zmiany tej sytuacji:
i robię akcję:
Sesja fotograficzna Babci i Dziadka, z Wnukami za 180 zł!
Dlatego na tegoroczny prezent, chcę Wam zaoferować coś, co naprawi tę sytuację, a przy tym bedzie taką ofertą finansowo, że aż trudno nie skorzystać!
To VOUCHER PREZENTOWY na sesję Dziadków z Wnukami.
A taka sesja, to coś więcej niż zdjęcia. To spotkanie pokoleń, bliskość, uważność i emocje zapisane w kadrach.
To moment, w którym Dziadkowie czują się ważni i docenieni.
To chwile, które dla wnuków staną się częścią rodzinnej historii.
To fotografie, które z czasem nabierają jeszcze większego znaczenia.
W codziennym pośpiechu rzadko mamy okazję, by naprawdę się zatrzymać. Sesja fotograficzna daje przestrzeń na bycie razem – bez presji, naturalnie, z czułością.
W wyjątkowej cenie 180 zł otrzymujecie:
- piękny gotowy do wręczenia voucher
- sesję fotograficzną trwającą ok 30 min
- niezapomniany czas Dziadków z Wnukami!
Jak wiecie (a Ci, którzy jeszcze nie byli u mnie na żadnej sesji - to właśnie Wam o tym mówię :-), że sposób w który prowadzę sesję i atmosfera, którą tworzę to autentyczny wspaniały czas, którego efektem są niewymuszone i autentyczne kadry portretowe.
Więc zapewnijcie Babcie i Dziadków, że nie mają się czego obawiać, że wyjdą pięknie, aż sami nie uwierzą😊
Zasady tej akcji:
- realizacja sesji będzie TYLKO w dniach 1 i 8 lutego 2026
- oferta w kwocie 180 zł dotyczy grupy do 4 osób (licząc i dziadków i dzieci), każda kolejna osoba + 50 zł
- z sesji wybierzecie 3 ujęcia, które zostaną wyretuszowane, otrzymacie je w pliku cyfrowym i odbitce 15x23. Będzie możliwość dokupienia większej ilości ujęć
W celu zamówienia proszę o kontakt bezpośredni:
tel 884 172 493
mail: [email protected]