Fotografia Ślubna Natalia Gorysz

Fotografia Ślubna Natalia Gorysz Fotografia ślubna Natalia Gorysz

Wadowice, Kraków, Małopolska

A wam jak mija ta zimowa niedziela ?
24/01/2016

A wam jak mija ta zimowa niedziela ?

Czy słyszeliście o tym, że deszcz w dniu ślubu przynosi szczęście młodej parze ?? Ja ufam, że tak właśnie jest bo bardzo...
15/10/2015

Czy słyszeliście o tym, że deszcz w dniu ślubu przynosi szczęście młodej parze ?? Ja ufam, że tak właśnie jest bo bardzo lubię deszczowe śluby :) :)

Tak ! Pięknych wspomnień nigdy dość! !! ślub Ali i Kuby ! :)
29/09/2015

Tak ! Pięknych wspomnień nigdy dość! !! ślub Ali i Kuby ! :)

Wciąż pod wrażeniem tej niesamowitej pary ! Ala  i Kuba. Jest moc !
07/09/2015

Wciąż pod wrażeniem tej niesamowitej pary ! Ala i Kuba. Jest moc !

Śluby bywają różne tak jak różni są ludzie...ślub Ali i Jakuba wypełniony był miłością po brzegi !!! Miłość  unosiła się...
06/09/2015

Śluby bywają różne tak jak różni są ludzie...ślub Ali i Jakuba wypełniony był miłością po brzegi !!! Miłość unosiła się w powietrzu! :)
Taka atmosfera udzieliła się każdemu kto brał udział w tym cudownym wydarzeniu! :)

Mieliśmy zaszczyt dokumentować ten ważny dzień. Gratulujemy Młodej Parze i debiutującemu burmistrzowi. https://www.faceb...
15/05/2015

Mieliśmy zaszczyt dokumentować ten ważny dzień. Gratulujemy Młodej Parze i debiutującemu burmistrzowi.

https://www.facebook.com/wadowiceonline/posts/963422610364652

Burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski udzielił swojego pierwszego w karierze ślubu cywilnego. Młoda para, Damian i Monika wybrali właśnie jego, a nie urzędnika Urzędu Stanu Cywilnego.

Dzień dobry Kochani.  Piękna wiosna,  sezon fotograficzny rozkręca się pełną parą ! :) Przypominam i zachęcam do zagląda...
28/04/2015

Dzień dobry Kochani. Piękna wiosna, sezon fotograficzny rozkręca się pełną parą ! :)

Przypominam i zachęcam do zaglądania na : http://www.nataliagorysz.com/

p.s Dziękuje za cudowne 103 polubienia mojego profilu ! : )

wow ! 50 "lajków" jest równie fajne jak obiektyw 50 mm ale pamiętajcie, że 105 mm też niczego sobie ! :) ;)
23/04/2015

wow ! 50 "lajków" jest równie fajne jak obiektyw 50 mm ale pamiętajcie, że 105 mm też niczego sobie ! :) ;)

Dzień dobry, To nasze początki z funpage na FB...  ale mam nadzieje, że z czasem się rozkręci ! dziękuje za "lajki" i ud...
23/04/2015

Dzień dobry,
To nasze początki z funpage na FB... ale mam nadzieje, że z czasem się rozkręci ! dziękuje za "lajki" i udostępnianie ! pozdrawiam Natalia :) http://www.nataliagorysz.com/

Fotografia Ślubna Wadowice

Adres

Sienna

Telefon

728307191

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Fotografia Ślubna Natalia Gorysz umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Fotografia Ślubna Natalia Gorysz:

Udostępnij

Kategoria