Kornik patrzy przez wizjer

Kornik patrzy przez wizjer Dawna strona: Nagier fotografia

Bartuś mini fryz :)
30/06/2019

Bartuś mini fryz :)

Kolejna odsłona Bartusia :D
07/06/2019

Kolejna odsłona Bartusia :D

03/06/2019

Cześć :)
Chciałam poruszyć dzisiaj pewną kwestie, która (tak szczerze) ostatnimi czasy dość mocno mnie "prześladuje". Chodzi mi o to, jak odbierane jest przez Was zdjęcie. Każdy z na tutaj ma inaczej skalibrowany ekran czy to w komputerze, czy w telefonie, przez co kontrast i kolory minimalnie lub nawet znacznie się różnią. Niby zdjęcie jest te same, a na każdym sprzęcie wyświetlane jest inaczej. Trudno było mi się z tym pogodzić, ale w końcu musiałam zrozumieć, że nic na to nie poradzę. Dlatego też obróbkę tworzę pod swój komputer, czasami sprawdzam też na telefonie. Jeżeli zdjęcie ma za mocny kontrast lub zbyt ciepłe barwy najprawdopodobniej wada wynika z różnych kalibracji ekranu. Jeżeli robię zdjęcia dla Was, zawsze możecie napisać do mnie, że nie pasuje wam obróbka na waszym ekranie, wtedy możemy się jakoś dogadać :)
Pozdrawiam! 🖐

Hipoterapia Siedlce Martyna Prokopiak-Szklarz 🤩🤩
03/06/2019

Hipoterapia Siedlce Martyna Prokopiak-Szklarz 🤩🤩

Bartuś z Hipoterapia Siedlce Martyna Prokopiak-Szklarz na co dzień czaruje małe dziewczynki. Myślę, że w tej odsłonie oc...
02/06/2019

Bartuś z Hipoterapia Siedlce Martyna Prokopiak-Szklarz na co dzień czaruje małe dziewczynki. Myślę, że w tej odsłonie oczaruje każdego :) 🐴

Niedługo więcej zdjęć Bartusia! ✨Bo jest na co popatrzeć :D

Pysia spełnia się nie tylko jako hipoterapeuta i nauczyciel :) Hipoterapia Siedlce Martyna Prokopiak-SzklarzDzięki dziew...
18/05/2019

Pysia spełnia się nie tylko jako hipoterapeuta i nauczyciel :)
Hipoterapia Siedlce Martyna Prokopiak-Szklarz
Dzięki dziewczyny za pomoc, Julia i Kinga ;)

:) Konie to cudowne stworzenia.
01/05/2019

:) Konie to cudowne stworzenia.

Dawno mnie tutaj nie było, więc dzisiaj dwa zdjęcia :)
28/04/2019

Dawno mnie tutaj nie było, więc dzisiaj dwa zdjęcia :)

☀
28/04/2019

Badera 😊
28/02/2019

Badera 😊

Takie maluchy też chętnie uwiecznię 😊  Dwa takie dwumiesięczne szkraby czekają na nowy, dobry dom :) Uwielbiają się bawi...
02/02/2019

Takie maluchy też chętnie uwiecznię 😊

Dwa takie dwumiesięczne szkraby czekają na nowy, dobry dom :) Uwielbiają się bawić, są czyściutkie i przekochane! Uwielbiają ludzi 💕
Urodziły się z samego rana w Mikołajki, więc na pewno są wyjątkowe 💟

Chciałam poinformować, że mniej więcej w terminie 12-16 lutego będę dostępna w okolicach Tuplice/Iłowa/Żagań/ Żary :) Mo...
30/01/2019

Chciałam poinformować, że mniej więcej w terminie 12-16 lutego będę dostępna w okolicach Tuplice/Iłowa/Żagań/ Żary :) Można zgłaszać się do mnie po ofertę sesji zdjęciowych, zachęcam :D

Adres

Siedlce
Siedlce
08-110

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kornik patrzy przez wizjer umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria