14/02/2022
KONKURS!
Do wygrania sesja zdjęciowa 📸
♥ WALENTYNKI ♥
Dzisiaj święto zakochanych, a my uwielbiamy fotografować zakochane pary ♥
Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie - zapraszamy do zabawy.
Polub nasz fanpage Wspomnienia w kadrze, zaproś znajomych do zabawy i koniecznie napisz z kim chciałabyś/chciałbyś mieć sesję oraz dlaczego to właśnie Wy chcielibyście wziąć w niej udział.
Nagradzamy najlepsze i kreatywne komentarze :)
Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Wspomnienia w kadrze
2. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
3. Konkurs trwa do 17.02, godz. 22.00. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej w wiadomości prywatnej.
4. Zwycięzca wyraża zgodę na publikację zdjęć na fanpage’u, Instagramie, stronie internetowej.
5. O wygranej decyduje organizator wybierając 1 osobę spośród prawidłowo wysłanych zgłoszeń.
6. Nagrodą jest sesja plenerowa. Termin oraz miejsce sesji do uzgodnienia.
7. Przystępując do zabawy - akceptujesz regulamin.
Enjoy!
*wszelkie informacje dostępne są u organizatora