Oliwia Mazurek Fotografia

Oliwia Mazurek Fotografia Najpiękniejsze jest to, co jest Nasze i Autentyczne. 🫶

Fotografuję śluby, rodziny, pary, Chrzty Święte, panieńskie i inne wydarzenia. 🌿

Julia & Mateusz - tak pięknie świętowali weekend majowy 🥰• ślub • ślub kościelny • mąż i żona • bride • groom • fotograf...
08/05/2026

Julia & Mateusz - tak pięknie świętowali weekend majowy 🥰

• ślub • ślub kościelny • mąż i żona • bride • groom • fotograf • para młoda •

E & A w zimowej jeszcze wtedy aurze 🫶🏻
24/04/2026

E & A w zimowej jeszcze wtedy aurze 🫶🏻

Chrzest Święty Tadzia 🫶🏻Fotograf • Chrzest Święty • Fotograf Małopolska • Sesja rodzinna • sesja noworodkowa • sesja dom...
11/03/2026

Chrzest Święty Tadzia 🫶🏻
Fotograf • Chrzest Święty • Fotograf Małopolska • Sesja rodzinna • sesja noworodkowa • sesja domowa •

Jeszcze w klimacie zimny, Ania i Piotr ❄️• sesja narzeczeńska • sesja zakochanych • fotografia narzeczeńska • fotograf ś...
06/03/2026

Jeszcze w klimacie zimny, Ania i Piotr ❄️

• sesja narzeczeńska • sesja zakochanych • fotografia narzeczeńska • fotograf ślubny • fotograf

G 🫶🏻🌸• sesja kwiatowa • sesja kobieca • fotograf małopolska • fotograf Kraków
05/03/2026

G 🫶🏻🌸

• sesja kwiatowa • sesja kobieca • fotograf małopolska • fotograf Kraków

Ten zachód słońca i oni 🫠❤️• sesja ślubna • ślub • wesele • para młoda • fotograf ślubny
04/03/2026

Ten zachód słońca i oni 🫠❤️

• sesja ślubna • ślub • wesele • para młoda • fotograf ślubny

Od czego by zacząć publikacje, po czasie mniejszej obecności w mediach społecznościowych. Chyba wizerunkiem takiego słod...
02/03/2026

Od czego by zacząć publikacje, po czasie mniejszej obecności w mediach społecznościowych. Chyba wizerunkiem takiego słodkiego maluszka 👶🫶🏻.

Na zewnątrz co raz cieplej a ja już myślę o spotkaniach z Wami. Planuje w głowie jakie projekty będę z Wami realizować, motywuje mnie to do działania, napędza i wprawia w dobry humor. Dziękuję że jesteście i mogę dzięki Wam robić to co kocham ❤️

• sesja noworodkowa • sesja rodzinna • sesja dziecięca • mama • tata • fotograf rodzinny

To tylko urywek spotkań, teraz uciekam do obowiązków innych niż fotografia 🫶🏻 Wesołych Świąt ❤️🎄
24/12/2025

To tylko urywek spotkań, teraz uciekam do obowiązków innych niż fotografia 🫶🏻

Wesołych Świąt ❤️🎄

To był rzeczywiście szalony czas - praktycznie na jednym wdechu przebiegłam przez listopad i grudzień. Ten rok był wyjąt...
24/12/2025

To był rzeczywiście szalony czas - praktycznie na jednym wdechu przebiegłam przez listopad i grudzień. Ten rok był wyjątkowo inny. Trudny, ale jednocześnie bardzo rozwojowy i pozytywnie zaskakujący.

W październiku tego roku podjęłam ostateczną decyzję, że zaczynam nowy kierunek studiów - taki, o którym myślałam już wtedy, gdy szłam na poprzednie. Wtedy zabrakło mi odwagi, a teraz… oto jestem. Czy jestem odważniejsza? Nie wiem. Wiem jedno: żeby przeżyć życie tak, jak o nim marzymy, albo chociaż mieć pewność, że to nie jest to, czego pragniemy, musimy się z tym skonfrontować -próbować, testować. Bo póki jesteśmy młodzi, możemy. Później jest to trudniejsze, ale wciąż możliwe.

Tego Wam w te święta życzę: walczcie o marzenia, walczcie o miłość, o bliskich. Nie zatracajcie się w codzienności. Pamiętajcie o telefonie do dziadków, o umówieniu się na „kawę” z przyjacielem. Dbajcie o zdrowie, rozwijajcie pasje, to, co kochacie. Czasami tak niewiele trzeba - ten jeden krok, żeby gdzieś zadzwonić, gdzieś wypełnić zgłoszenie, po prostu zacząć. Nie stać w miejscu i nie zatracać się wyłącznie w myślach.

Działajcie, moi kochani. Jestem za Was bardzo wdzięczna. Kocham spotkania z Wami - nawet nie wiecie, jak bardzo. Wzruszam się, patrząc na zdjęcia Waszych rodzin. Po cichu trzymam za Was kciuki. Czasami słyszę o trudnościach, które Was spotykają - rozumiem je i empatyzuję z nimi.

Nie jest łatwo w tym świecie, ale wiem, że będzie dobrze, jeśli będziemy trzymać się razem i dostrzegać dobro w każdym z nas.

Dziękuję Wam za wszystkie spotkania, za poznanie Waszych bliskich, za zaproszenie do Waszego domu i zobaczenie Waszej codzienności, za wszystkie uśmiechy, ciepłe słowa zaufanie i wyrozumiałość!

Życzę Wam spokojnych, spędzonych z Waszymi ukochanymi ludźmi, wspaniałych Świąt! 🎄🎄🎄

Gabi & Dawid i ich wielki dzień 🫶🏻
28/11/2025

Gabi & Dawid i ich wielki dzień 🫶🏻

Adres

Sidzina 760
Sidzina
34-240

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Oliwia Mazurek Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Oliwia Mazurek Fotografia:

Udostępnij

Kategoria