25/01/2026
Piękna i Bestia... o tym się mówi w Sanoku od tygodnia!!!
Ach, co to był za spektakl! Dominik Długosz - za Twój:
- zapał
- pomysł
- wytrwałość
- cierpliwość (i jej brak ;) )
- wiarę w ludzi
- ukochanie piękna i sztuki
Dziękuję!!!
Dzięki temu mógł powstać w Sanoku projekt, który zjednoczył setki osób, a te setki osób dały kolejnym setkom mnóstwo powodów do uśmiechu, radości, refleksji, wzruszenia...
To bezcenne...
Bezcenne jest również to, że stworzyłeś w naszej małej społeczności - społeczność dobra, która chce działać i dzielić się swoim działaniem z innymi!!!
Dziękuję, że mogłam być małą cegiełką w tym ogromnym przedsięwzięciu, którego nie powstydziłyby się deski dużych teatrów!!!
Dałeś nam Broadway w Sanoku!!!