Jakub Nowotyński - Fotografia

Przez twe oczy zielone...   ;)
17/05/2026

Przez twe oczy zielone... ;)

Dziś wystartowałem z nowym sezonem. Tęskniłem już :)
09/05/2026

Dziś wystartowałem z nowym sezonem. Tęskniłem już :)

Dziś wyjątkowo kilka zdjęć z urodzin, mojej zaprzyjaźnionej restauracji w Krakowie. Dorota, Michał, Artur, Patrycja, cza...
12/11/2025

Dziś wyjątkowo kilka zdjęć z urodzin, mojej zaprzyjaźnionej restauracji w Krakowie. Dorota, Michał, Artur, Patrycja, czapki z głów! Stworzyć miejsce które od tylu lat jest na topie i wciąż się rozwija, to sztuka przez duże S. 10 rocznica NOLIO !!! Jeśli jeszcze ktoś nie był, to nie czekajcie, naprawdę warto. Smacznego!

No to część trzecia. "Oddech"  Zapraszam
06/11/2025

No to część trzecia. "Oddech" Zapraszam

Zgodnie z zapowiedzią, dziś część druga, tegorocznych podsumowań. Dziś "MONOCHROM" 2/3
30/10/2025

Zgodnie z zapowiedzią, dziś część druga, tegorocznych podsumowań. Dziś "MONOCHROM" 2/3

Przygotowałem dla Was takie drobne podsumowanie sezonu, w trzech odsłonach. Dziś, część pierwsza. "Ciepło"
28/10/2025

Przygotowałem dla Was takie drobne podsumowanie sezonu, w trzech odsłonach. Dziś, część pierwsza. "Ciepło"

Pojechałem końcem września nad morze. Spędziłem kilka dni nad bezludnym brzegiem, gdzieś na wspaniałym wygwizdowie. Powd...
02/10/2025

Pojechałem końcem września nad morze. Spędziłem kilka dni nad bezludnym brzegiem, gdzieś na wspaniałym wygwizdowie. Powdychałem jodu, przewietrzyłem głowę i ruszyłem do Gdańska, na ślub Doroty i Mario. A że czuję się tam jak "Ryba w wodzie" to i reportaż pyknąłem całkiem przyzwoity ;) Oczywiście bez uśmiechu i energii mojej pary, by się nie udało, ale nie musiałem się o to martwić. Zresztą zobaczcie sami :)

"Człowiek nie jest w stanie odkryć nowych oceanów, dopóki nie będzie miał odwagi, aby stracić z widoku brzeg. Żyj w słońcu, pływaj w morzu, pij dzikie

Za mną dwa śluby, jeden pod Warszawą, a drugi pod Gdańskiem. Niebawem więcej. :)
01/10/2025

Za mną dwa śluby, jeden pod Warszawą, a drugi pod Gdańskiem. Niebawem więcej. :)

Grecja? Nie, Polska! Właśnie wróciłem ze ślubu Doroty i Mario :)
27/09/2025

Grecja? Nie, Polska! Właśnie wróciłem ze ślubu Doroty i Mario :)

12/09/2025

Adres

Płotki 14
Sławica
62-085

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Jakub Nowotyński - Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Jakub Nowotyński - Fotografia:

Udostępnij