18/12/2019
Maja i Julka 🥰 to już ostatnia relacja z Sesji Świątecznych, było mi bardzo miło gościć Was wszystkich na sesjach, dużo uśmiechu sprawiło mi to przed Świętami😇
Życzę wszystkim moim klientom i obserwatorom strony zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia z Waszymi pociechami i aby zdjęcia wywoływały uśmiech również po Świętach! Dziękuję i do zobaczenia za ROK ♥️