Bryliński Photography

Bryliński Photography Fotografia ślubna | Fotografia narzeczeńska | Fotografia par

„Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.”A. Saint-Exu...
04/04/2024

„Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.”
A. Saint-Exupery

Kierując się słowami Małego Księcia chyba nie mamy wątpliwości, jakie uczucie łączy Pannę Młodą, Ewelinę i Pana Młodego, Krzysztofa ❤️

A jeszcze w tym tygodniu foto relacja z ich ślubu w ratuszu oraz przyjęcia weselnego💪🏻

Dzień był piękny i słoneczny, więc udało nam się również złapać kilka ujęć ze spaceru po naszym pięknym mieście Rzeszowie💍👊🏻

Zapraszam Cię do śledzenia mnie na Instagram😊
Przemek

Ps. I jeszcze bardziej zapraszam do polecenia mnie🙂 Oczywiscie, jeśli tylko uważasz, że warto!
Na co liczę 😉😂

Dziś będzie inaczej…Dziś u mnie na profilu nie Młoda Para, ale para jakże młodych duchem Pań💪🏻❤️Z okazji Świąt życzę Ci ...
31/03/2024

Dziś będzie inaczej…
Dziś u mnie na profilu nie Młoda Para, ale para jakże młodych duchem Pań💪🏻❤️

Z okazji Świąt życzę Ci na co dzień chwil do takiego uśmiechu, pogody ducha i radości jakie tu te młode dziewczęta mają😃☺️

Czyż i Ty od razu się nie uśmiechasz jak na nie patrzysz?
Bo ja tak mam ZDECYDOWANIE😊

RADOŚCI,
Przemek

Ps. Panie uchwycone na ślubie Sandry i Rafała❤️

Foto relację z ich ślubu i weselicha już na profilu Instagram💪🏻

"Chodźmy na spacer. Możesz mi pokazać niektóre ze swoich wspomnień, a ja pokażę ci niektóre z moich."McAvoyWygląda na to...
27/03/2024

"Chodźmy na spacer. Możesz mi pokazać niektóre ze swoich wspomnień, a ja pokażę ci niektóre z moich."
McAvoy

Wygląda na to, że najbliższe dni wyjatkowo zaczną sprzyjać, by na spacerek się wybrać....
albo na trening biegowy (jeśli, jak ja, masz takowy zaplanowany 🙃)!

Jeśli ktoś z Was zna piękne miejsca w okolicach Rzeszowa na spacerowanie, podzielcie się!
Chętnie poznam nowe miejscówki😉

A gdybyś znał parę, która w tym roku planuje przejść się do np."ołtarza" we dwoje i szukała towarzysza fotografa, będę wdzięczny za polecenie😅

Chętnie pospaceruję!
Przemek

ps. to co z tymi miejscówkami na spacer na najbliższe dni? Znasz? Masz? Podzielisz się?

"Musisz tańczyć tak, jakby nikt cię nie obserwował, kochać, jakbyś nigdy nie został zraniony, śpiewać tak, jakby nikt ci...
26/03/2024

"Musisz tańczyć tak, jakby nikt cię nie obserwował, kochać, jakbyś nigdy nie został zraniony, śpiewać tak, jakby nikt cię nie słuchał i żyć tak, jakby to było niebo na ziemi."
William W. Purkey

Panna Młoda, Sandra na pewno tak kocha Pana Młodego, Rafała (i vice versa bez dwóch zdań).

A dzięki temu ja, pan fotograf 🙃 miałem okazję złapać w kadrze też taniec Sandry..jakby jej nikt nie obserwował!

Aż poszłoby się potuptać nóżką, co?

A może to ta doza słońca tak na mnie wpływa😆

Tak czy siak, Wam tanecznego tygodnia życzę, bo słoneczny będzie na pewno!

Zdrówka,
Przemek

"Miłość to jakby zatrzymanie czasu, wstrzymanie wskazówek zegara.Stefan Napierski"A ja przypominam, że gdybyś chciał/a z...
25/03/2024

"Miłość to jakby zatrzymanie czasu, wstrzymanie wskazówek zegara.
Stefan Napierski"

A ja przypominam, że gdybyś chciał/a zatrzymać ten czas w kadrze, to ja i moje sprzęty fotograficzne polecamy się do usług☺️

Na 2024 znajdziemy terminy jeszcze na sesje ślubne, wesela czy ot sesję pary!

Nie lubisz stać przed obiektywem?
Żaden problem.
Stresujesz się, gdy Cię fotografują?
Nie Ty jeden/jedna.

Ogarniemy! Na sesji ze mną poczujesz luz, a ja pomogę we wszystkim 😊

Zapraszam,
Przemek

ps. a wejścia w nowy tydzień życzę Ci co najmniej tak dobrego jak wejścia na salę już jako małżeństwo Magdy i Bartka!❤️

„Słońce nie świeci dla kilku drzew i kwiatów, ale dla radości całego szerokiego świata”Henry Ward BeecherA skoro dziś sł...
22/03/2024

„Słońce nie świeci dla kilku drzew i kwiatów, ale dla radości całego szerokiego świata”
Henry Ward Beecher

A skoro dziś słońce nas nie rozpieszcza, to na ten piątkowy dzień chcę podzielić się z Wami słońcem z sesji ślubnej Magdy i Bartka❤️

Bierzcie i korzystajcie!!!
Wystarczy dla każdego 😁

Radosnego piątku,
Przemek

Uwaga! Uwaga!Idzie wiosna😉Tu akurat nadchodzi Panna Młoda, Ewelina, w objęciach swojego już męża, Krzysztofa❤️ Ale, czyż...
21/03/2024

Uwaga! Uwaga!

Idzie wiosna😉

Tu akurat nadchodzi Panna Młoda, Ewelina, w objęciach swojego już męża, Krzysztofa❤️ Ale, czyż nie mogłaby być równie dobrze piękną Panną Wiosną?

Dla wszystkich, którzy nie zauważyli, dziś pierwszy dzień wiosny (w końcu).
I nie wiem jak Wy, ale ja czekam już na te dni pełne słońca jak w ten dzień ślubu Eweliny i Krzysztofa!

A Ty czekasz? 😆

Przemek,
Ps. Nie żebym zachęcał, ale dziś również dzień wagarowicza.
Kto jeszcze świętuje?😅

„Miłość jest jak wiatr. Nie możesz jej nie zobaczyć, ale możesz ją poczuć.”Zatem...każdemu, kto szuka i chce, halnego ży...
20/03/2024

„Miłość jest jak wiatr. Nie możesz jej nie zobaczyć, ale możesz ją poczuć.”

Zatem...każdemu, kto szuka i chce, halnego życzę!!

A jak już znajdziecie, albo już znaleźliście to zapraszam do siebie na sesje par, narzeczeńskie, ślubne ❤️

A właściwie, dlaczego u mnie takie tylko zdjęcia zobaczycie?
Skąd specjalizacja w tym kierunku?

Po prostu - lubię halny 😉
I czy jest coś fajniejszego niż obserwacja ludzi tak szczęśliwych, jak własnie w tych kadrach?!

Dobrego,
Przemek
Ps. Komu dziś trudno wstawało się do pracy i obowiązków, a czeka na weekend, przypominam: środa minie, tydzień zginie 🙃

"Jaki dziś dzień – zapytał Puchatek,Dziś – odpowiedział Prosiaczek. Na to Puchatek:To mój ulubiony dzień."Jeśli to czyta...
19/03/2024

"Jaki dziś dzień – zapytał Puchatek,
Dziś – odpowiedział Prosiaczek.
Na to Puchatek:
To mój ulubiony dzień."

Jeśli to czytasz, to wiedz, że ULUBIONEGO dnia Ci dziś życzę😉

I dorzucam trochę słońca i radości kadrem z sesji narzeczeńskiej niezwykłej pary, Ani i Mateusza❤️
Z nimi trudno było nie cieszyć się z dnia!

MIEJ DZIŚ ULUBIONY DZIEŃ,
Przemek

"Szczęście to być z kimś, kto sprawia, że czujesz się jak w domu."George Bernard ShawCzyż ten kadr Gabrysi i Macieja to ...
18/03/2024

"Szczęście to być z kimś, kto sprawia, że czujesz się jak w domu."
George Bernard Shaw

Czyż ten kadr Gabrysi i Macieja to nie jest po prostu szczęście??
Bardzo lubię to ujęcie - oddaje spokój tej pary, spokój z powrotu do ciepłego domu.

A dziś wyjątkowo do ciepłego domu się gnało, co?
Kalendarzowa wiosna za rogiem, a tu nagle jakby zima😉😝

Ale ale...lato już tuż tuż!
A jak lato, to i sezon na weselne szczęścia😍

Z tej okazji, przypominam, że znajdziemy u mnie wolne terminy na sesje ślubne/weselne!

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej zadzwoń/napisz: 795 328 518

Zapraszam,
Przemek

“Mimo wszystko, ożeń się. Jeśli będziesz miał dobrą żonę, będziesz szczęśliwy; jeśli będziesz miał złą, będziesz filozof...
15/03/2024

“Mimo wszystko, ożeń się. Jeśli będziesz miał dobrą żonę, będziesz szczęśliwy; jeśli będziesz miał złą, będziesz filozofem.”
Socrates

Coś mi się wydaje, że Bartek filozofem nie zostanie!

A na pewno może szykować się na życie pełne niespodzianek i MEGA energii...ot drugie imię Magdy, Petarda😍

I takiego wejścia w weekend Ci życzę...na pełnej petardzie💪🤪
RADOŚCI,

Przemek

Adres

Rzeszów

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Bryliński Photography umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria