10/06/2026
📸💖 Od kilku lat, co roku staram się zrobić sobie urodzinową sesję zdjęciową 🎂
Nie tylko po to, żeby mieć ładne zdjęcia.
To dla mnie sposób na zatrzymanie kolejnego roku doświadczeń, wspomnień i zmian, które przyniósł.
Patrząc na zdjęcia z poprzednich lat widzę nie tylko to, jak wyglądałam.
Widzę miejsca, emocje i etapy życia w którym byłam.
I chyba właśnie dlatego tak bardzo wierzę w wartość fotografii 🤍
Zdjęcia w tym roku wykonała dla mnie .portret 🎂💖 pięknie dziękuję