Tak To Wygląda Foto

Tak To Wygląda Foto Hej! Robię zdjęcia portretowe i produktowe, zarówno plener jak i błyskanie w studio jest fajne.

A teraz to, na co wszyscy czekali! Sam ślub Bernadki i Radka! Cała ceremonia była wyjątkowa i uroczysta, a sesja niezapo...
27/10/2022

A teraz to, na co wszyscy czekali! Sam ślub Bernadki i Radka! Cała ceremonia była wyjątkowa i uroczysta, a sesja niezapomniana – jej efekty możecie już obejrzeć na zdjęciach! Z całego serca gratulujemy Bernadka Hajduk i Radek Hajduk – i jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! 💖

Najpierw spotkaliśmy się przed kościołem – pogoda dopisywała, więc nie omieszkaliśmy zrobić kilku fotografii – szybko jednak przeszliśmy to punktu kulminacyjnego! Podniosła atmosfera uroczystości dała się tym bardziej odczuć w kościele, gdy tata Bernadki prowadził pannę młodą do ołtarza, wśród udekorowanych ławek i radosnych twarzy gości. Sam moment składania przysięgi był niebywale wzruszający i poruszający – z pewnością niejeden z gości uronił łzę w tak ważnym momencie. Dla państwa młodych był to z pewnością bardzo stresujące chwile – lecz jednocześni jak szczęśliwe! W końcu mogli nazwać się mężem i żoną! ❤️

Po wyjściu z kościoła powitało nas piękne słońce – i wszyscy mogli już bez nerwów, że coś zepsuje tak ważny dzień, cieszyć się chwilą! Były podziękowania, życzenia i wzruszenia – ale też mnóstwo radości i dobrej zabawy! Cieszyli się zarówno przyjaciele jak i rodzina – oraz oczywiście państwo młodzi! Te chwile na pewno zostaną na długo w pamięci wszystkich zgromadzonych - w końcu nie co dzień jest się świadkiem tak cudownych chwil!

Co sadzicie o tej sesji? Jak wam się podobała? Dajcie znać w komentarzach! ❤️

To już kolejna część sesji Bernadki i Radka – ale oczywiście nie najmniej ważna! Wszak mamy pokazać wam moment, który dl...
17/10/2022

To już kolejna część sesji Bernadki i Radka – ale oczywiście nie najmniej ważna! Wszak mamy pokazać wam moment, który dla tych, którzy lubią przyjęcia i imprezy może okazać się ważniejszy nawet od samego ślubu – a więc wesele!💖

Zanim jednak przejdziemy do samego przyjęcia – kilka zdjęć zrobionych na zewnątrz lokalu! Możemy na nich zobaczyć pannę młoda ze świadkowymi i przyjaciółmi oraz pana młodego w otoczeniu kolegów i zaproszonych gości – i zdjęcia wypadają świetnie! Cała sesja jest bardzo dynamiczna, ale to właśnie te ujęcie mogą wywołać szeroki uśmiech – same pozy wypadają rewelacyjnie, swobodnie, ale z pazurem, pokazują zarówno dystans do tak wielkiego dnia jak i to, jak dobrze wszyscy czują się w swoim towarzystwie – a to zwiastuje wspaniałą atmosferę! Z kolei zdjęcia w otoczeniu rodziny sprawiają, że automatycznie robi się ciepło na sercu. ❤️
Dalsze fotografie to już samo wesele – i dzieje się! Tort, tańce, zabawy – po twarzach rodziny i przyjaciół możemy poznać, że bawią się oni znakomicie! Oczywiście najważniejszymi osobami są państwo młodzi – i to na nich skupia się największa uwaga! Ich pierwszy taniec wypada wprost fenomenalnie – długie ujęcia, klimatyczne oświetlenie, piękna biała suknia Bernadki, tanecznym gestem ciągnąca się za nią – zdjęcia niczym z XIX wiecznych bali! Aż ciężko odwrócić od nich wzrok!

Wszystko to dzięki naszym wspaniałym modelom - Bernadka Hajduk i Radek Hajduk 💖

Jak podoba wam się ta sesja? Dajcie znać w komentarzach!

Chcemy pokazać wam dzisiaj kulisy wspaniałych sesji Bernadki i Radka – same przygotowania do ślubu i wesela! ❤️Do tej po...
10/10/2022

Chcemy pokazać wam dzisiaj kulisy wspaniałych sesji Bernadki i Radka – same przygotowania do ślubu i wesela! ❤️

Do tej pory pokazywaliśmy wam zdjęcia z wielkich uroczystości – urodzin, ślubów czy sesji narzeczeńskich. Nie znaczy to jednak, że same przygotowania nigdy nie zostały uwiecznione – wręcz przeciwnie! Dzisiaj możecie zobaczyć, ile wysiłku i trudu trzeba włożyć, aby idealnie wypaść w tak ważnym dla siebie dniu – i że może stać się to idealnym materiałem do sesji! W końcu efekt końcowy, choć najważniejszy, nie osiągną się sam – aby tego dokonać, potrzeba było wiele godzin wysiłku, przymiarek i poprawek – ale było warto!

Możecie więc zobaczyć Radka w otoczeniu przyjaciół – gości, świadka i drużby. Panowie są już odświętnie ubrani i gotowi do uroczystości – spędzają więc czas w swoim towarzystwie, cieszą się i żartują w przyjemnej, przedślubnej atmosferze. Jeszcze ostatnie poprawki i pan młody może wkraczać na ślubny kobierzec!
Z kolei Bernadka jest w trakcie dopieszczania swojej fryzury i makijażu – nic nie może pójść nie tak w ten wyjątkowy dzień! Szminka, tusz, cienie, suknia – przyjaciółki i rodzina służą pomocą w tak ważnych chwilach! Z pewnością pozwoliło to nieco odsapnąć pannie młodej – i sprawiło, że z jej barków spadło trochę odpowiedzialności – a efekt był zniewalający!💖

Ta sesja - podobnie jak i poprzednie dwie - nie powstałaby bez naszych wspaniałych modeli Bernadka Hajduk i Radek Hajduk ❤️

Jak podoba wam się ta sesja? Chcielibyście częściej mieć możliwość wglądu za kulisy? Dajcie znać w komentarzach!

Dzisiaj mamy dla was drugą odsłonę sesji ślubnej Bernadki i Radka! Tym razem możecie zobaczyć nasza szczęśliwą parę modą...
03/10/2022

Dzisiaj mamy dla was drugą odsłonę sesji ślubnej Bernadki i Radka! Tym razem możecie zobaczyć nasza szczęśliwą parę modą w parku i to w czasie złotej godziny! Gwarantujemy, że zdjęcia wyszły niesamowicie! ❤️

Na naszym profilu mogliście już ujrzeć inne sesje Radka i Bernadki – ta jednak nie dość, że wykonana została w najważniejszym dniu życia, to dodatkowo ma naprawę niesamowite oświetlenie! Wszystko to zasługa odpowiedniej pory, ale również – klimatycznego otoczenia przyrody. Złota godzina szczególnie dobrze wypada się w parkach, lasach i na łąkach – to, jak ostatnie promienie słońca przebijają się przez korony liści i kładą na zielonej trawie sprawia, że cała sceneria od razu nabiera magicznego uroku. Tak było i tym razem – Państwo młodzi wyglądają jednocześnie rozkosznie i tajemniczo, tak że gra świateł wypada wprost idealnie!
Dodatkowo warto zwróci uwagę na to, jak wspaniale biała suknia Bernadki odcina się od otoczenia – szczególnie, kiedy pod stopami ma ciemną trawę a za sobą – oślepiające, pomarańczowo – złote zachodzące słońce – przywodzi na myśl jedna z disnejowskich księżniczek – z tą różnicą, że nasza panna młoda znalazła już swojego księcia z bajki! 💖
Nasi cudowni modele to Bernadka Hajduk i Radek Hajduk ❤️

Jak podoba wam się ta sesja? Dajcie znać w komentarzach – a po więcej ujęć wpadajcie już niedługo na nasza stronę!

Tego deszczowego dnia pragniemy zaprezentować wam to, w czym jesteśmy mistrzami – plenerową sesję! I to nie byle jaką – ...
26/09/2022

Tego deszczowego dnia pragniemy zaprezentować wam to, w czym jesteśmy mistrzami – plenerową sesję! I to nie byle jaką – możecie zobaczyć ślubne zdjęcia Bernadki i Radka!💖

Tego dnia wszystko ułożyło się idealnie – dopisała zarówno pogoda, jak i humory państwa młodych i gości. Jasny, słoneczny dzień stopniowo ustępował miejsca cudownemu zachodowi słońca i emocjonującemu wieczorowi – ale o tym w następnym poście! Na razie skupimy się na klimatycznym otoczeniu, które na te wyjątkowe chwile wybrali nasi modele. Bernadka wygląda wprost olśniewająco w długiej do ziemi śnieżnobiałej sukni, z przepięknym koronkowym gorsetem. Zdecydowała się pozostawić swoje kruczoczarne włosy rozpuszczone – dodaje jej to o wiele więcej uroku niż wymyślne upięcia. Radek z kolei świetnie wygląda w klasycznych czarnych spodniach, białej koszuli i stylowej kamizelce w kratkę – dodaje mu to szyku i sportowego wyglądu! Jednak najpiękniejszą ozdobą państwa młodych są bez wątpienia ich uśmiechy i radosne błyski w oczach – ale czego innego spodziewać się po dwójce młodych ludzi w ich najważniejszym dniu w życiu!

Równie niezwykle prezentuje się otoczenie – piękna biała altanka, a do tego czerwone cegły i zieleń przyrody sprawiają, że atmosfera jest wprost magiczna – na to dodatkowo wpływają liczne krzewy różane, dzięki którym możemy poczuć się jak w jednym ze wspaniałych francuskich ogrodów!❤️

Nasi cudowni państwo młodzi to Bernadka Hajduk i Radek Hajduk❤️

Jak podobała wam się ta sesja? Czekajcie na drugą jej cześć? Dajcie znać w komentarzach!

Dzisiaj wracamy do was z drugą częścią sesji panieńskiej! Tym razem wejdziemy razem z dziewczynami do lokalu, w którym o...
22/09/2022

Dzisiaj wracamy do was z drugą częścią sesji panieńskiej! Tym razem wejdziemy razem z dziewczynami do lokalu, w którym odbywała się impreza – i mamy nadzieję, że ta sesja spodoba wam się równie mocno, co poprzednia! ❤️

Wieczór panieński miał miejsce nie w centrum miasta, lecz w bardziej przyrodniczej atmosferze, w zajeździe znajdującym się za miastem, co dodaje swojskiej, wiejskiej aury – oraz daje szersze pole do popisu imprezowiczkom! Można wszak bawić się nie tylko we wnętrzu lokalu, ale również w ogrodzie oraz w eleganckiej altanie i na tarasie – idealne miejsce na tak wyjątkowy wieczór! Humory dopisywały dziewczynom, co możemy poznać po ich radosnych uśmiechach i roześmianych twarzach – czysta idylla! Najlepiej oczywiście bawiła się Paulina, nasza przyszła panna młoda, która korzystała z ostatnich dni wolności i w najlepsze imprezowała z przyjaciółkami – i widać, jak wiele radości dają jej koleżanki i znajome – błysk w oczach jest tego najlepszym dowodem!

Tymczasem razem z dziewczynami przechodzimy do sali jadalnej – a tam czeka już na nas tort oraz … tatuaże! Paulina wraz z przyjaciółkami postanowiły uczcić ten wieczór w wyjątkowy sposób i zapamiętać go na długo – a także, choć na chwilę, utrwalić go na własnej skórze!💖
Jak podobała wam się ta sesja? Wolicie jej pierwszą cześć, czy może tą, która miała miejsce już w lokalu? Dajcie znać w komentarzu!

Tego dnia chcielibyśmy zaprezentować wam zdjęcia zrobione podczas wieczoru panieńskiego – a więc totalnie damską sesję! ...
19/09/2022

Tego dnia chcielibyśmy zaprezentować wam zdjęcia zrobione podczas wieczoru panieńskiego – a więc totalnie damską sesję! Dziewczyny bawiły się świetnie – a my równie dobrze, czego efektem są te fotografie! 💖

Naszą przyszłą panną młodą jest Paulina – i jak widzicie, jest w świetnym humorze w swój ostatni panieński dzień! Nie tylko ona jedna – wszystkie jej koleżanki również są przeszczęśliwe, na co z pewnością wpłynęła również fantastyczna pogoda – słoneczne, bezdeszczowe niebo – jakby idealne, by uczcić ten wielki dzień! Wszystkie dziewczyny wyglądają rewelacyjnie, a ich stroje idealnie się ze sobą komponują – biała sukienka Pauliny oraz czarne jej przyjaciółek świadczą o tym, że dresscode został ustalony wcześniej – i wypada on doskonale! Zabawa rozkręciła się już w samochodzie – i to nie byle jakim, bo białej limuzynie! W tak ważnych chwilach można pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji – a zdjęcia zrobione we wnętrzu pojazdu przywodzą na myśl wystrzałowego sylwestra w Las Vegas albo niebanalnego przyjęcia w Los Angeles – coś niezwykłego! ❤️

Mamy jednak również zdjęcia w otoczeniu przyrody – i one także przyciągają wzrok! Widać, że wszyscy goście Pauliny bawią się tak, jak jeszcze nigdy – ich wzajemna przyjaźń, szczęście i ciepłe uczucia są wypisane na twarzach, co sugeruje, że przyszła zabawa w lokalu zastanie wszystkich w szampańskich nastrojach! Na drugą część sesji panieńskiej możecie liczyć już niedługo – a one również są fenomenalne! 😍

Jak podobała wam się ta sesja? Dajcie znać w komentarzach!

Dziś przychodzimy do was z drugą częścią sesji z chrztu Franka – tym razem z fotografiami zrobionymi w kościele! Będą, w...
15/09/2022

Dziś przychodzimy do was z drugą częścią sesji z chrztu Franka – tym razem z fotografiami zrobionymi w kościele! Będą, więc miały one bardziej podniosły charakter od tych zrobionych w domu – mamy jednak nadzieje, że obejrzycie je z równym zainteresowaniem! ❤️

Wszyscy prezentują się niezwykle dostojnie – eleganckie stroje, dopasowana biżuteria, gustowny makijaż. W końcu to jeden z najważniejszych dni w życiu małej gwiazdy, wszystko powinno więc prezentować się doskonale. Musimy też przyznać, że nasz bohater zachowywał się wyjątkowo dojrzale – nie płakał i nie marudził, a cała uroczystość przebiegała w radosnej atmosferze. Nie obyło się oczywiście bez stresu – jest on jednak jak najbardziej naturalny i nie przejął kontroli nad młodymi rodzicami – na ich twarzach można zobaczyć spokój i opanowanie.

Dla całej rodziny były to więc wyjątkowe chwile – które z pewnością pozostaną na długo niezatarte w pamięci. Cała uroczystości przebiegła bez zarzutu, co zresztą widać na zdjęciach – przyjaciele i rodzina są szczęści i radośni, widać również bliskość, jaka ich wszystkich łączy co dodaje dodatkowo ciepłego i uroczego klimatu. Podniosła atmosfera miejsca również wpłynęła na wszystkich – majestatyczny kościół oraz wspaniałe, dopasowane kolorystycznie dekoracje wpływają na odbiór zdjęć, oraz wspaniale komponują się ze sobą. Z pewności ten dzień pozostanie zapamiętany na długo! 💖

Jak podobała wam się ta sesja? Bardziej spodobała się wam ta w kościele, czy może domowa? Dajcie znać w komentarzach! ❤️

Dzisiaj przychodzimy do was z sesją letnią modelki, którą mogliście już wcześniej oglądać na naszym kanale – Oli! Mamy n...
08/09/2022

Dzisiaj przychodzimy do was z sesją letnią modelki, którą mogliście już wcześniej oglądać na naszym kanale – Oli! Mamy nadzieję, że te ciepłe, słoneczne zdjęcia przypadną wam do gustu! ❤️

Letni i ciepły dzień oznaczał czas idealny, by wybrać się do lasu – i stworzyć coś niepowtarzalnego! Zdjęcia okazały się cudowne, bardzo klimatyczne – bez trudu udało się oddać gorąco mijającego dnia oraz niezwykły klimat, który zawdzięczamy uchwyceniu niezwykłego czasu w ciągu dnia – magicznej złotej godziny. Nadaje ona blask oraz rozświetla trawy, liście i drzewa – aura niemalże jak z opowieści fantasy!
Świetnie wygląda również strój Oli, który przywodzi na myśl najlepsze i najcieplejsze dni lipca lub sierpnia – wolny i beztroski czas, kiedy możemy zrelaksować się bez wyrzutów sumienia i celebrować tak ulotne chwile. Krótkie jeansowe spodenki i biała bluzka sprawiają, że wakacyjny klimat przyjdzie na myśl absolutnie każdemu – a kolejnym uroczym dodatkiem jest bez wątpienia kapelusz, który dodaje czaru i stanowi niebanalny gadżet. Warto również zwrócić uwagę na miejsce sesji – jest to las, który jednak nie jest zupełnie dziki, a ułagodzony ręka człowieka – co mimo to nie sprawia, że oddalamy się od przyrody! Wręcz przeciwnie – jesteśmy w samym centrum! 💖

Jak podobała wam się ta sesja? Chcielibyście oglądać więcej tego typu? Dajcie znać w komentarzach!

Dzisiaj możecie zobaczyć na naszym fb sesję z chrztu małego Franka! Są to pierwsze tego typu zdjęcia na naszym profilu, ...
05/09/2022

Dzisiaj możecie zobaczyć na naszym fb sesję z chrztu małego Franka! Są to pierwsze tego typu zdjęcia na naszym profilu, nie znaczy to jednak, że ostatnie! 💖

Nasz mały jubilat okazał się być niebywale fotogeniczny – Franek prezentuje się wprost rewelacyjnie! Nie tylko jednak on, ponieważ na fotografiach możemy zobaczyć również jego rodziców, rodziców chrzestnych a także starszego brata! Tą ciepłą, rodzinną atmosferę podkreśla dodatkowo otoczenie – zdjęcia robione są w domu, a konkretnie w pokoju dziecinnym. Wszystkie te rzeczy – balony z okazji chrzcin, kolorowe dodatki ze zwierzęcymi motywami, dziecinne ubranka i łóżeczko – wskazuje na bliskość i miłość, jaka rodzice darzą syna. Absolutnie uroczymi dodatkami są z pewność malutkie buciki, szelki i czapeczka – tak malutkie i słodkie przedmioty z pewnością zmiękczą niejedno serce! 💖

To jednak nie ubranka czy meble są najważniejsze a ludzie – którzy jak widzimy są w szampańskich nastrojach! Same uśmiechy i radosne twarze – i o to właśnie chodzi w dniu chrztu! W końcu to jedno z najważniejszych duchowych wydarzeń w życiu rodziny, włączenie dziecka do wspólnoty – uroczystość ważna zarówno dla rodziców, jak i synów. I choć na razie obserwujemy wydarzenia w czterech ścianach, jest to dopiero przedsmak – wszak nie widzieliśmy jeszcze właściwej części uroczystości, na której wszyscy prezentują się równie wspaniale, a która swoją podniosłą atmosferą dodaje zdjęciom powagi.

Jak podobała się wam sesja w dniu chrztu? Dajcie znać w komentarzach!❤️

Tego dnia możecie zobaczyć druga odsłonę sesji Piotra – tym razem bardziej samochodowo – sportową! Wyszliśmy z gabinetu,...
01/09/2022

Tego dnia możecie zobaczyć druga odsłonę sesji Piotra – tym razem bardziej samochodowo – sportową! Wyszliśmy z gabinetu, by móc cieszyć się ciepłym dniem i wykorzystać sprzęt, do których nie mieliśmy dostępu w domu – między innymi ten sportowy samochód, kory widzicie na zdjęciach! ❤️

Jest to wyjątkowo piękny model – zarówno kształt jak i kolor podkreślają jego dynamizm i sugerują znaczne prędkości, które z pewnością może osiągnąć, Podkreśl on również pozycje Piotra jako człowieka biznesu – prezentuje się on za jego kierownica bardzo dobrze, zarówno stylów jak i swobodnie. Pojazd wpływa również niezwykle na klimat zdjęć – dodaje dynamizmu i wprowadza w urbanistyczny, nowoczesny miejski styl.

Jednak nie samymi samochodami żyje człowiek! Sport jest dla Piotra równie ważny - samo trzymanie zdrowej sylwetki dba on dzięki bieganiu. Nie jest to jednak dla niego smutny obowiązek, a prawdziwa pasja – można to poznać po szerokim uśmiechu i radość w oczach. Piotr wygląda, jak ulał w sportowych ciuchci i czuje się w nich równie swobodnie co w białej koszuli – podkreśla to, że jest człowiekiem o wielu zainteresowaniach i otwartym umyśle, który niczego się nie boi! N uwagę zasługują równie dynamiczne zdjęcia – kiedy schodzi po schodach, duże po drodze czy biega. nie są one pozowane, a w skują na duża ilość luzu, a małe gadżety – takie jak ciemne okulary czy słuchawki w uszach – dodatkowo podkreślają, że Piotr nie jest na bakier również z koda i technologiami – to człowiek, który bez problemu odnajdzie się we współczesnym wielkomiejskim życiu! 💖

Jak podobała wam się ta sesja? Co o niej myślicie? Dajcie znać w komentarzach!

Pamiętacie Olę i Pawła? W sezonie jesiennym wrzucaliśmy zdjęcia z ich pustynnej sesji – to jednak nie wszystko! W tym sa...
29/08/2022

Pamiętacie Olę i Pawła? W sezonie jesiennym wrzucaliśmy zdjęcia z ich pustynnej sesji – to jednak nie wszystko! W tym samym czasie powstał również filmik z podziękowaniami dla rodziców i dziadków – z pewnością wam się spodoba - możecie obejrzeć go tutaj https://www.youtube.com/watch?v=sDEo0mpidKo 💖

Ślub to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu – nowa ścieżka dla młodych, moment szczęścia i wzruszenia. Jeszcze piękniejszy staje się, gdy możemy dzielić naszą radość z najbliższymi – rodzicami, dziadkami oraz resztą rodziny. Dlatego właśnie powstał ten film – Ola i Paweł zapragnęli podziękować rodzicom i dziadkom za ich miłość i wsparcie oraz za wszystkie rzeczy, które sprawiły, że teraz mogą wspólnie staną przed ołtarzem i powiedzieć sobie sakramentalne tak. Wspominają również chwilę swojego pierwszego spotkania – magiczny moment, w którym się w sobie zakochali.
Słowa te z pewnością wywołają łzy tak u pozostałych gości, jak i również u państwa młodych – dlatego własnej nagrywamy to wcześniej, by niezapowiedziane wzruszenie, stres czy trema nie spowodowany żadnego wypadku i nie zakłóciły tych cudownych chwil. Pozostaną one niezatarte we wspomnieniach wszystkich zgromadzonych i za każdym razem, kiedy o nich pomyślą, na ich twarzach zagoszczą uśmiechy. ❤️
Na filmiku oprócz Pawła i Oli możecie również zobaczyć ich malutką córeczkę – dziewczynkę uroczą i kochana, która będzie z pewnością otoczona ogromną miłością i troską zarówno przez rodziców, jaki i dziadków i pradziadków. Prawdziwe oczko w głowie – mała księżniczka! ❤️

Nasi cudowni modele to Aleksandra Drzymała i Paweł Drzymała 💖
Jak spodobał wam się ten film? Bylibyście zainteresowani podobnym? Dajcie znać w komentarzach!❤️👸

Adres

Rzeszów

Telefon

+48882869688

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Tak To Wygląda Foto umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Tak To Wygląda Foto:

Udostępnij

Kategoria