19/05/2026
📸 Reportaż z Pierwszej Komunii Świętej
17 maja 2026 r. w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi syn po raz pierwszy w pełni uczestniczył w Eucharystii, przyjmując do swojego serca Pana Jezusa. To był wyjątkowy, pełen wzruszeń i rodzinnego ciepła dzień, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tej pięknej chwili oraz tym, którzy otaczali nas modlitwą.
Z całego serca dziękuję siostrze Joannie za cały rok przygotowań, cierpliwość, serce i troskę włożoną w duchowe przygotowanie dzieci do tego sakramentu. Dziękuję również księdzu Proboszczowi za modlitwę, wsparcie i piękną oprawę tej uroczystości.
"Maryjo, miej nas w swojej opiece i prowadź drogą wiary każdego dnia."
Rumia-Wspomożycielka