27/05/2026
Dziękuję z całego serca wszystkim Rodzicom i dzieciom za zaufanie, którym mnie obdarzyliście, wybierając mnie na fotografa Waszych sesji komunijnych. 🤍
To dla mnie ogromna radość i wyróżnienie móc zatrzymywać w kadrach tak wyjątkowe chwile — pełne emocji, uśmiechów i rodzinnego ciepła. Każda sesja to nie tylko zdjęcia, ale przede wszystkim piękne wspomnienia, do których będziecie wracać przez lata.
Dziękuję za każdą miłą rozmowę, każde dobre słowo i za to, że mogłam/mogłem być częścią tego ważnego dnia.