04/09/2025
Dzień dobry, cześć i ho ho ho! :)
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Moi drodzy,
W tym roku również jak już od 12 lat odbędą się sesje świąteczne :D
jednakże w tym roku będzie trochę inaczej - będę pracowała tylko do połowy listopada przy sesjach - stąd będą tylko dwa weekendy sesji z ograniczoną ilością miejsc 😊
Także można zapisać się na świąteczne sesje na weekend: 8, 9 lub 15, 16 listopada 🎁
Potwierdzeniem rezerwacji terminu będzie wpłata zadatku - 100zł - po potwierdzeniu dostępnej daty i godziny sesji :)
Będą jak zawsze czekały na Was przepiękne scenki – przeszło mi przez myśl, że może przywróciłabym scenkę z 2022 roku (w załączeniu na zdjęciu) jeśli byście chcieli - jeśli nie to mam już w głowie plan na nowe scenografie – dajcie znać! luźna propozycja bo w ubiegłym roku o nią pytaliście ;)
Sesje będą odbywały się od 9:00 do 18:00 co godzinę.
Koszt sesji to 450zł/5 ujęć lub 750zł/12 ujęć.
Otrzymacie pliki jpg oraz jedwabne odbitki 15x23cm.
Zdjęcia – pliki - otrzymacie do świąt, jednak gwarancja otrzymania odbitek do świąt będzie zależała od tego czy wybierzecie zdjęcia najpóźniej do 25.11.
Zapisywać na sesje świąteczne można się w wiadomości prywatnej lub mailowo :)