10/06/2026
Kochani ❤ Nadszedł mój wyczekiwany urlop 😍❤
Czas się zresetować od obowiązków, pracy i życia na ciągłych obrotach 🥱 Czas zwolnić myślenie i łapać ulotne chwile ❤
Wracam do Was już 25.06 ❤
A studio teraz przechodzi "małą" metamorfozę remontową, teraz będzie dużo łatwiej w okresie zimowym wygrzać, a dodatkowo studio będzie jeszcze piękniejsze hihi😍
Życzę Wam spokojnego dnia ! Ściskam najmocniej ! ❤🥰
I widzimy się na sesjach już za dwa tygodnie ( mam wolne terminy jeszcze na lipiec ❤ )