15/05/2026
Ktoś wielki napisał kiedyś: „Fotografuj tak, jakby wszystko było cudem”.
Tutaj – tak właśnie było.
Poznaliśmy się kilka lat temu w wietrznych i mokrych Tatrach. Wtedy nikt się nie spodziewał, że dane nam będzie spotkać się ponownie. Mimo to Ada czuła, że tego dnia nie mógłbym być nigdzie indziej.
I nie byłem.
Czułość, bliskość i chwile, których nie sposób zamknąć w słowach. Próbuję więc opowiedzieć je obrazem.
Ada & Staś.