19/06/2023
Dzień dobry, dzień dobry, 💋
Witam się dzisiaj z Wami pierwszym kadrem z sesji malutkiej Lenki ❤
Lenka słodko przespała całą swoją sesję. Nie obudziła się nawet na chwileczkę.
Słodka Śpiąca Księżniczka 🥰
Maluszki często zawijam na sesji w kokon 🙂 Po co to robię? Dzięki takiemu ciasnemu owinięciu noworodek na sesji ma ograniczone ruchy, tak jak w okresie prenatalnym. Jest mu ciepło i przytulnie. Czuje się bezpiecznie, bardzo szybko się uspokaja i usypia głębokim noworodkowym snem. To sprawdzony sposób na sesji na nawet najbardziej wrażliwe i niespokojne Maluszki.
Na każdej sesji noworodkowej Maluszkowi towarzyszą biały szum oraz odgłos bicia serca. Kojące dźwięki przypominają Maluchom dźwięki, które słyszały w łonie matki i pomagają w wyciszaniu się i zasypianiu.
Dzięki temu sesje noworodkowe w moim studio to bardzo spokojne, czułe sesje. A moim priorytetem jest zawsze komfort i wygoda Waszego Maluszka ❤
Drodzy Rodzice, pamiętajcie, aby wstępny termin sesji zabookować jeszcze w trakcie trwania ciąży. Zapewni Wam to dostępność terminu ❤
Do zobaczenia na sesji z Wami!