10/04/2026
Nawet nie będę Wam opisywać co czuje kiedy wiosna za oknem a ja jestem uwięziona, całe szczęście już połowa za mną jeszcze 3 tygodnie i mogę zacząć obciążać nogę.
Tymczasem przypominam ze możecie zakupic swoim bliskim sesje w prezencie, piękne vouchery czekają ❤️
Na chwilę obecną rezerwuję sesje na czerwiec ( może makowe pola komuś chodzą po głowie 😁)