04/11/2019
Ostatnie dwa miejsca na Sesję Świąteczną! Kto się jeszcze zastanawia - zapraszam. 🎄❤️
➡️ 23 listopada (sobota)
🧐 kto pierwszy ten lepszy! więcej miejsc nie będzie...
Choć za oknem nic nie wskazuje, na to że coraz bliżej Święta...
To najlepsza pora, aby zaprosić Was na tegoroczne Sesje świąteczne!
To zdecydowanie moja ulubiona fotograficzna część roku 😍
Tradycyjnie będzie pięknie, klimatycznie i nastrojowo... ✨
Teraz trochę szczegółów:
Sesje będziemy robić w soboty: 23.11 / 30.11 / 07.12.
Proszę pytać o wolne godziny, ale miejcie na uwadze, że miejsca są ograniczone!
⭐️ 2 różne świąteczne stylizacje,
⭐️ zdjęcia oddane tradycyjnie w świątecznej paczuszce, wywołane w formacie 10x15 i nagrane na płytę CD z nadrukiem z Waszym zdjęciem,
⭐️ zdjęcia udostępnione także w formie online,
⭐️ cena 250 zł - dla 1 dziecka z rodzicami (przy większej liczbie dzieci o cenę zapytaj w wiadomości ❤️),
⭐️ wszystkie paczuszki będą oddane przed świętami, tak żebyście mogli cieszyć się nimi na święta. 😇
Zapraszam Was serdecznie 😍
Zapisy w wiadomości prywatnej.
DO ZOBACZENIA!