Łukasz Pęksyk Fotografia

Łukasz Pęksyk Fotografia Hej. Jestem Łukasz. Fotografuję śluby, ludzi i ważne momenty. Naturalnie, bez stresu i bez ustawiania.
Łapię emocje i to, co dzieje się naprawdę.

To moje zdjęcie roku 2025 (wyróżnione przez redaktorów PROWEDaward Wedding Photographers  🙂Ogólnie lubię fotograficznie ...
07/02/2026

To moje zdjęcie roku 2025 (wyróżnione przez redaktorów PROWEDaward Wedding Photographers 🙂
Ogólnie lubię fotograficznie poszaleć, zrobić coś nietypowego, użyć starych obiektywów (są totalnie niedoskonałe i czasem wręcz dziwne), albo zrobić coś tak szalonego... i odwrócić zdjęcie do góry nogami 🤣⤵⤴.

Na przykład o tak...
Klasycznie to zdjęcie ze ślubu Dominiki i Daniela nadal byłoby fajne. Ale tak... zostało wyróżnione jako: zdjęcie dnia, tygodnia, miesiąca i ostatnio... roku 🙂
No bo kto lepiej niż Daniel potrafi zrobić pompki na suficie :)

Jak to mówią - Pierwsze koty za płoty, więc elfy do roboty xD 🎄Pierwsze sesje świąteczne właśnie poddawane są intensywne...
27/11/2025

Jak to mówią - Pierwsze koty za płoty, więc elfy do roboty xD 🎄
Pierwsze sesje świąteczne właśnie poddawane są intensywnej selekcji i obróbce.
A to efekt jednej z nich :) Podoba mi się ta radość na zdjęciach.

Jeśli Wam także, to zapraszam. Są jeszcze wolne miejsca.
I to nawet na ten weekend :)

Szczegóły i rezerwacje:
https://lukaszpeksyk.bookmy.art/o/mini-sesje-swiateczne-2025

Dlaczego warto wybrać się właśnie na moje sesje świąteczne?
- bo to sesje bez wielkiego pozowania i stresu
- bo są prawdziwe jak Wasze emocje
- bo świąteczna dekoracja to tylko tło i pretekst do pokazania Was
- bo dużo się wygłupiamy
- bo tworzymy coś do czego warto wracać
- bo gotowe zdjęcia cyfrowe otrzymujecie już kilka dni po sesji

Mógłbym tak jeszcze wymieniać, ale po co tracić czas na czytanie, jak można po prostu taką sesję zarezerwować :D
O tu ⬇⬇⬇

https://lukaszpeksyk.bookmy.art/o/mini-sesje-swiateczne-2025

Pozostając w temacie sesji narzeczeńskich... Zuzia i Wiktor zrobili ją w najlepszym według mnie miejscu ❤️ Do tego trafi...
02/10/2025

Pozostając w temacie sesji narzeczeńskich... Zuzia i Wiktor zrobili ją w najlepszym według mnie miejscu ❤️ Do tego trafiliśmy na lustro, które udało się wykorzystać. Też się Wam podoba? ;)
Chcecie zobaczyć więcej fajnych miejsc na sesję w okolicach Radomia?
Zajrzyjcie w link w pierwszym komentarzu :)
⬇⬇⬇

Czas od sesji narzeczeńskiej do ślubu leci błyskawicznie. Nie wierzycie mnie, spytajcie Sylwi lub Damiana :)Dopiero co r...
26/09/2025

Czas od sesji narzeczeńskiej do ślubu leci błyskawicznie. Nie wierzycie mnie, spytajcie Sylwi lub Damiana :)

Dopiero co robiliśmy sesję narzeczeńska, był środek lata. Jutro fotografuję ich ślub jesienią 🌿🪴🙈

Ależ mi się nazbierało zdjęć, które chciałbym tu Wam pokazać 😊Social media to jednak nie jest moja mocna strona. Chyba l...
24/09/2025

Ależ mi się nazbierało zdjęć, które chciałbym tu Wam pokazać 😊
Social media to jednak nie jest moja mocna strona. Chyba lepiej robię zdjęcia niż je prezentuję :D
Ale będę nadrabiał te zaległości więc śmiało możecie tu czasem zajrzeć ;)

Klasa, elegencja, romantnyzm. Z tym kojarzy mi się sobotni ślub Kingi i Damiana. Ale jeszcze bardziej chyba określa go p...
30/07/2025

Klasa, elegencja, romantnyzm. Z tym kojarzy mi się sobotni ślub Kingi i Damiana. Ale jeszcze bardziej chyba określa go przymiotnik dostojność
Pan Młody w galowym mundurze, Panna Młoda w przepięknej sukni, ślub plenerowy w asyście żołnierzy i miny dymne w kolorach białym i czerwonym 🇵🇱 To musiało zrobić wrażenie i zrobiło nie tylko na mnie :)

Było pięknie, zresztą sami możecie się o tym przekonać.
Ze ślubu Kingi i Damiana będzie na pewno tu jeszcze więcej zdjęć.
A niedługo, jak odrobinę się ogarnę ;) pojawi się też wpis na mojej stronie.
Zaglądajcie :)

Ależ to był piękny ślub i epicka impreza :)Weronika i Mateusz w sobotę powiedzieli sobie TAK. A wyglądało to tak...
16/07/2025

Ależ to był piękny ślub i epicka impreza :)
Weronika i Mateusz w sobotę powiedzieli sobie TAK.
A wyglądało to tak...

Jak ten czas szybko leci xDZwłaszcza gdy się obrabia takie śluby. Mam wyrzuty sumienia, że tak mało Wam tu ich pokazuję,...
02/07/2025

Jak ten czas szybko leci xD
Zwłaszcza gdy się obrabia takie śluby. Mam wyrzuty sumienia, że tak mało Wam tu ich pokazuję, ale nadrobię :) Dziś kilka kadrów z pięknego ślubu i wesela Klaudii i Szymona w Hotelu Rubin. Powiedzieć, że to była wystrzałowa impreza, to nic nie powiedzieć :)

Co zrobić gdy na sesji pada deszcz? Wbrew pozorom nie trzeba jej od razu przekładać, bo sesja w deszczu może być na praw...
29/05/2025

Co zrobić gdy na sesji pada deszcz?

Wbrew pozorom nie trzeba jej od razu przekładać, bo sesja w deszczu może być na prawdę ciekawa. Gosia i Michał zaryzykowali i chwała im za to.

Sesje miejskie dają możliwości, jakich w plenerze nie ma. Można schronić się przejściach czy pod budynkami gdzie nie pada lub deszcz jest mniejszy. W niewielką mżawkę spokojnie można fotografować. Patrząc za okno, takich sesji w tym miesiącu chyba będzie więcej xD

A Tobie podobają się zdjęcia w deszczu?

Sesja rodzinna z dwumiesięcznym maluszkiem. Słodka, prawda? :)
02/05/2025

Sesja rodzinna z dwumiesięcznym maluszkiem. Słodka, prawda? :)

Adres

Radom

Telefon

+48660210814

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Łukasz Pęksyk Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Łukasz Pęksyk Fotografia:

Udostępnij

Kategoria