20/05/2026
Są momenty, które zostają z człowiekiem na zawsze 🤩
I dla mnie jednym z nich będzie właśnie ten dzień bo dokładnie 16 lat temu byłem obok, kiedy poznali się po raz pierwszy.
Wtedy to była zwykła chwila. Dziś wiem, że właśnie wtedy zaczęła się historia, która doprowadziła ich aż tutaj 🤍
Patrząc dziś na Sebastiana i Olę, trudno nie wierzyć w przeznaczenie.
W miłość, która dojrzewa razem z ludźmi.
W relację, która przetrwała czas, zmiany i wszystkie etapy życia.
Ogromne szczęście móc być częścią tej historii i zatrzymać najważniejszą dla Nich chwilę w kadrach ✨