07/04/2026
Mamą być 🤎
W tym roku doświadczam tego ponownie. Tym razem zupełnie inaczej. Bardziej świadomie i z mniejszą presją. Staram się cieszyć każdą wspólną chwilą. Jednocześnie nie zapominając o sobie i o tym, co dla mnie ważne 🤎
Kocham swoją pracę i nasze wspólne spotkania. Wasze spojrzenia, uśmiechy i historie. Dlatego wracam do Was byśmy mogli wspólnie tworzyć piękne pamiątki 🤎
W kwietniu i maju zapraszam na sesje w szklarni, sesje z okazji dnia mamy. Pierwsza sesja już za mną, a jej efekty możecie oglądać w tym poście.
Jeśli Ty również chciałabyś zatrzymać te wyjątkowe chwile w kadrach napisz do mnie i stwórzmy razem coś pięknego! 🤎
👉📩
sesja w szklarni I sesja z okazji dnia mamy I sesja rodzinna I ostrów wielkopolski