17/02/2026
Turnieje organizowane przez LZS Sęp Brzesko oglądam przez obiektyw z ogromną przyjemnością 😊📸
W walentynkowy poranek na hali OSiR w Pyrzycach zawodnicy zostawili na boisku całe swoje serca, walcząc o Puchar Prezesa w XIV Turnieju Sympatyków LZS Sęp Brzesko. Emocje i zaangażowanie doskonale oddają zdjęcia ⚽❤️
Pełna galeria dostępna na LZS Sęp Brzesko, poniżej kilka wybranych ujęć 👇