05/11/2018
Kochani zgodnie z obietnicą pragniemy złożyć na wasze ręce ostatnie 8 miejsc na nasze sesje świąteczne. Dziękujemy, że kolejny rok tak wytrwale trwacie u naszego boku i przepraszamy, że w tym roku musimy wprowadzić ograniczenia, ale nasza doba nie chce zwiększyć ilości godzin ( może Wasz list do Św. Mikołaja w naszej sprawie pomoże bo nas słuchać już nie chce ;) Także w tym roku nic się nie zmienia:
*sesja co najmniej godzinę czasu;
* 20 zł/ ujęcie i to Wy wybieracie zarówno ujęcia, jak i ilość;
* brak ograniczeń wiekowych!
* 3 oddzielne aranżacje;
* na Mikołaja się obraziliśmy, że nie chciał nam zwiększyć godzin w dobie to w tym roku go nie zaprosiliśmy, ale dla wszystkich grzecznych dzieci ma zostawić co najmniej rózgi!
* ostatnie wolne miejsca będą oddawane w kolejności zgłoszeń oraz wpłacania zadatków;
*I u nas zasada jedna jest święta...RZĄDZĄ W STUDIU DZIECI, więc kochani rodzice uśmiech na usta, luz do serca i bawmy się razem z dziećmi, bo to jedyny magiczny czas w ciągu roku, gdzie każdy z nas może poczuć się dzieckiem i przypomnieć sobie w czym tkwi magia !
Do zobaczenia niebawem !! Ho Ho Ho ;)