Atysart Piotr Syta fotografia

Atysart Piotr Syta fotografia atysART

Kinga i Łukasz
28/09/2019

Kinga i Łukasz

Miłego popołudnia
28/09/2019

Miłego popołudnia

18/06/2019

U nas jak zawsze dużo pracy, koniec roku szkolnego, Dzień Ojca itd...zawitały również harcerskie klimaty i haft sukni ślubnej..wyzwania, wyzwania, wyzwania! Ale!!! To zlecenie spowodowało na naszych twarzach taki uśmiech, że postanowiliśmy się z Wami podzielić!

18/01/2019
Niech żyje Bal !!!
09/01/2019

Niech żyje Bal !!!

Kochani, to już autentyczny koniec sesji świątecznych. Standardowo z tygodnia zakładanych sesji zrobiło się 4 tygodnie, ...
21/12/2018

Kochani, to już autentyczny koniec sesji świątecznych. Standardowo z tygodnia zakładanych sesji zrobiło się 4 tygodnie, nie potrafimy wam odmawiać. Ale dzisiaj wyjechała nasza główna aranżacja wraz z ostatnią modelką. Mamy nadzieję, że księżyc sprawi wiele radości w pokoju Oliwki. Zapraszamy wszystkich po odbiory pakietów sesyjnych oraz zamówionych gadżetów a my wracamy do wypieków i klejenia uszek :) Po raz kolejny dziękujemy Wam za wspólną magię świąt!

Kochani zgodnie z obietnicą pragniemy złożyć na wasze ręce ostatnie 8 miejsc na nasze sesje świąteczne. Dziękujemy, że k...
05/11/2018

Kochani zgodnie z obietnicą pragniemy złożyć na wasze ręce ostatnie 8 miejsc na nasze sesje świąteczne. Dziękujemy, że kolejny rok tak wytrwale trwacie u naszego boku i przepraszamy, że w tym roku musimy wprowadzić ograniczenia, ale nasza doba nie chce zwiększyć ilości godzin ( może Wasz list do Św. Mikołaja w naszej sprawie pomoże bo nas słuchać już nie chce ;) Także w tym roku nic się nie zmienia:
*sesja co najmniej godzinę czasu;
* 20 zł/ ujęcie i to Wy wybieracie zarówno ujęcia, jak i ilość;
* brak ograniczeń wiekowych!
* 3 oddzielne aranżacje;
* na Mikołaja się obraziliśmy, że nie chciał nam zwiększyć godzin w dobie to w tym roku go nie zaprosiliśmy, ale dla wszystkich grzecznych dzieci ma zostawić co najmniej rózgi!
* ostatnie wolne miejsca będą oddawane w kolejności zgłoszeń oraz wpłacania zadatków;
*I u nas zasada jedna jest święta...RZĄDZĄ W STUDIU DZIECI, więc kochani rodzice uśmiech na usta, luz do serca i bawmy się razem z dziećmi, bo to jedyny magiczny czas w ciągu roku, gdzie każdy z nas może poczuć się dzieckiem i przypomnieć sobie w czym tkwi magia !
Do zobaczenia niebawem !! Ho Ho Ho ;)

WAŻNE! SESJE BOŻONARODZENIOWEKochani ze względu na konieczność ograniczenia ilości miejsc na sesjach bożonarodzeniowych ...
12/10/2018

WAŻNE! SESJE BOŻONARODZENIOWE
Kochani ze względu na konieczność ograniczenia ilości miejsc na sesjach bożonarodzeniowych w tym roku bardzo prosimy o potwierdzenie udziału przez wszystkie zapisane już osoby.
Na sesjach wszystko pozostaje bez zmian.
Co najmniej 3 odsłony,
Co najmniej godzina na na sesje,
Jedna sesja oznacza jedną rodzinę ale istnieje możliwość dopasowania godzin do sesji wielorodzinnych ;)
Sesje bez narzuconych pakietów, to Wy wybieracie ilość oraz jakie ujęcia.
Na naszych milusińskich jak zawsze będą czekały personalizowane prezenty, dlatego prosimy o dokładne zgłaszanie imion i wieku dzieci.
Sesje świąteczne rozpoczniemy ok połowy listopada. Oczywiście do naszych zagranicznych klientów jak zawsze dopasujemy się indywudualnie :)
NA POTWIERDZENIA UDZIAŁU czekamy do końca października. Później podamy ilość wolnych miejsc i terminów.
Dziękujemy, że kolejny rok spędzacie z nami !

Olga & Rafał
15/09/2018

Olga & Rafał

Adres

Skowieszyńska 54
Puławy
24-100

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Atysart Piotr Syta fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria