23/09/2021
Wracając do trochę cieplejszych dni. Magdalena ze swoim rumakiem Złotym 🐎🤍
Więcej zdjęć na ➡ https://www.instagram.com/wobiektywiesichelki/
Hej! :) Nazywam się Magda Sichelska. Fotografia od dawna jest moim hobby. Nadszedł czas kiedy chc?
Pszczyna
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy W obiektywie Sichelki umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do W obiektywie Sichelki: