19/07/2023
Kochani 😙🤗
domyślaliśmy się, że będziecie tęsknić 😢 ale nie, że aż tak 😳😳😳
nie nadążamy z odbieraniem telefonów ☎️staramy się oddzwaniać na bieżąco 🫣
słuchajcie 🎙️ wszystko u nas w porządku 👍nie martwcie się. Wrócimy 🤭
Po prostu na poprzednim miejscu, skończył się czas wynajmu 🫡 dziękujemy za wspólne 6 lat pstrykania 📸 tam razem.
Teraz idzie nowe 😉 nie namierzyliśmy do tej pory żadnego lepszego miejsca, z wyyysokim 📏 sufitem 🤪
Jak już coś mamy zmienić, to chcemy się rozwijać a do tego potrzebujemy innych przestrzeni 👌🏻
Cieszymy się, że tak bardzo nas potrzebujecie, dziękujemy za liczne miłe wspierające rozmowy i wiadomości priv, to jest szalenie miłe ❤️
Aktualnie mamy zatrzęsienie prac wyjazdowych 🚎✈️ ale po wakacjach wrócimy do dalszych planów.
Od teraz tak, jak to widać na załączonym łobrozku 🤭 reklamowo połączyliśmy się z naszymi kochanymi maszketami Maszkety u Grety
Trzymajcie się 💚 bądźcie czujni 📣 i do zaś !
Przemek Kossakowski dzięki, że jesteś z nami 🩵