06/08/2022
Gdyby ktos się zastanawial dlaczego tu taka cisza, to od wojny na Ukrainie nad Przeworskiem praktycznie nie mozna latac dronami. Obowiązują wojskowe strefy zakazu lotow, a dostać pozwolenie od wojska jest bardzo ciężko. Autostrada patrolowana jest przez wojskowe drony. Niestety osobiście widziałem jak leciał nade mna Mavic, ktos z gości weselnych sobie go wypuścił . Za to grozi nawet 5 lat odsiadki, więc uważajcie.
Tu oficjalne stanowisko PANSY https://www.pansa.pl/zasady-wykonywania-lotow-w-strefie-dra-r-r148/?fbclid=IwAR22lo8oez7NDnztqFK10jUOlqSbLwX251zERJu7IDA-4UuIDUiWtzMlYAQ