Czapla z obiektywem

Czapla z obiektywem *www.czaplazobiektywem.pl
*www.instagram.com/czaplazobiektywem

12/03/2026

Wydawało mi się, że trąbię o tym na prawo i lewo, ale okazuje się, że chyba tylko w mojej głowie 😅🙈 Kto chętny zapraszam. Obiecuję, że będzie fajnie!🤫 Makijaż będzie od niezastąpionej

To zdjęcie zrobiłam już dawno temu. Od tamtego czasu Weronika zdążyła już nawet urodzić drugiego synka! Ale mimo to lubi...
17/02/2026

To zdjęcie zrobiłam już dawno temu. Od tamtego czasu Weronika zdążyła już nawet urodzić drugiego synka! Ale mimo to lubię do niego wracać. Bo widzę silną dziewczynę, która nie wie jeszcze jak to będzie, ale jest na to gotowa i otwarta.

Kochane! 🌸Na koniec marca minie rok od kiedy mam swoje studio w Pruszkowie! ❤ Myślę, że jest okazja do świętowania! Dlat...
15/02/2026

Kochane! 🌸
Na koniec marca minie rok od kiedy mam swoje studio w Pruszkowie! ❤ Myślę, że jest okazja do świętowania! Dlatego z radością zapraszam Was na drugą edycję Kobiecych Minisesji Zdjęciowych!
🌷 21 lub 22 marca – wybierz dzień, który wolisz!
🌷 40 minut pełnych emocji, śmiechu i niezapomnianych chwil.
🌷 4 zdjęcia w formie elektronicznej
🌷 Dla powracających klientek – 1 zdjęcie GRATIS!
🌷 400 PLN za sesję bez makijażu, a za 550 PLN w wersji z profesjonalnym makijażem.
🌷 Minimalistyczna scenografia, która idealnie podkreśli Waszą naturalną urodę i styl.
Jestem pewna, że stworzymy coś pięknego! 💖
Zarezerwuj swój termin już teraz, wpisując link poniżej
👉 https://czaplazobiektywem.mafelo.net
Czekam na Was! ✨

Daria i Bartek ❤Każdy z nas patrzy na rzeczywistość inaczej. Ja patrzę jak romantyczka, estetka z duszą vintage. W tym, ...
12/02/2026

Daria i Bartek ❤
Każdy z nas patrzy na rzeczywistość inaczej. Ja patrzę jak romantyczka, estetka z duszą vintage. W tym, co widzę, szukam miękkiego światła, czułości, drobnych gestów. Fotografuję to, co dzieje się naprawdę co potrafię zauważyć. Nie szukam perfekcji, ale patrzę przychylnie. Okiem przyjaciółki.

Bez schematów. Bez czerwonych serduszek.A jednak — WALENTYNKI 💛 Wczoraj zapytałam Was w ankiecie, co myślicie o minisesj...
09/01/2026

Bez schematów. Bez czerwonych serduszek.
A jednak — WALENTYNKI 💛

Wczoraj zapytałam Was w ankiecie, co myślicie o minisesji walentynkowej. Wasze odpowiedzi przekonały mnie, że to może mieć sens. Skoro można przy okazji poświętować, to… czemu nie zrobić tego inaczej niż zawsze?

Dlatego zapraszam Was do wspólnego szaleństwa — walentynkowej minisesji w zupełnie nieoczywistym wydaniu.

Będą dekoracje w stylu disco/karnawał: połysk, światło i lekko rockowy vibe.
Fashionowy klimat, jasna przestrzeń i kadry jak z magazynu.

📅 14 lutego 2026
📍 studio w Pruszkowie
💛 liczba miejsc ograniczona
📩 link do zapisów i szczegóły: https://czaplazobiektywem.mafelo.net

01/01/2026

Jaki był dla mnie 2025? Różnorodny i krótki.
Wciąż szukam równowagi między życiem i pracą i myślę, że jestem coraz bliżej jej odnalezienia.
Dowiedziałam się, że własna przestrzeń do zdjęć tak wiele zmienia!
Utwierdziłam się w tym, że mam na kogo liczyć.
Wciąż lubię dualizm mojej pracy, zarówno tę część wśród ludzi, jak i tę na zapleczu, przed komputerem. Chociaż tej drugiej mogłoby jednak być mniej.
Cieszę się, że ta praca tak dużo mi daje. Rozwija, inspiruje, zmusza do działania. Pozwala poznawać ciekawych ludzi i ich historie.
Dziękuję, że jesteście tu ze mną. Za każde dobre słowo, odwiedziny, spotkanie czy podglądanie moich działań.

Muszę się przyznać, że nie lubię czerwonego koloru i unikam go zawsze, kiedy tylko się da. Dlatego jestem z tegorocznej ...
22/12/2025

Muszę się przyznać, że nie lubię czerwonego koloru i unikam go zawsze, kiedy tylko się da. Dlatego jestem z tegorocznej scenki bardzo dumna, za jej uniwersalność, naturalność i minimalizm. Dotąd nie zawsze udawało mi się zorganizować własną przestrzeń na świąteczne sesje, ale ten rok wszystko zmienił. Mam miejsce, które będzie się zmieniać razem ze mną i moimi pomysłami.

Bardzo chciałam mieć te zdjęcia na pamiątkę. Tego, że fajnie wyszło, tego że jest obok mnie ktoś, kto zawsze popiera moje, nawet najbardziej szalone pomysły. Ktoś, kto zawsze mówi "damy radę" i zawsze dajemy

16/11/2025

Generalnie mam z tym problem i wciąż zapominam o robieniu backstageowych filmików, ale coś tam mi się udało nagrać z kilku ostatnich minisesji 🌲🌲

Jestem już po testowej sesji świątecznej, scenka jest gotowa i czeka na kolejne rodzinki ❤Chciałabym w tym miejscu podzi...
09/11/2025

Jestem już po testowej sesji świątecznej, scenka jest gotowa i czeka na kolejne rodzinki ❤
Chciałabym w tym miejscu podziękować przede wszystkim mojemu mężowi za ogromną pomoc. Bez niego wszystko byłoby trudniejsze, a pewnie wręcz niemożliwe. Jestem ze scenek bardzo dumna i mam nadzieję, że Wam też się spodobają!
Jest dostępnych jeszcze kilka miejsc, także wciąż zapraszam ❤
Zapisy i informacje: https://czaplazobiektywem.mafelo.net

Kochani, jest sprawa ❤️ Szukam rodzinki do testów świątecznych scenek w moim studio w Pruszkowie. Najlepiej 2+2, ale 2+1...
22/10/2025

Kochani, jest sprawa ❤️ Szukam rodzinki do testów świątecznych scenek w moim studio w Pruszkowie. Najlepiej 2+2, ale 2+1 też super.

📅 Termin sesji to 4 lub 5 listopada, najpóźniej o 14.00

Zasady:
✨ Z Waszej strony potrzebna będzie zgoda na publikację zdjęć.
🎁 Ode mnie otrzymacie 5 gotowych, świątecznych zdjęć w ramach podziękowania!

Jeśli macie ochotę wziąć udział, udostępnijcie ten post u siebie i wyślijcie mi w wiadomości prywatnej print screena z udostępnienia oraz wspólne zdjęcie Waszej rodzinki (obydwie rzeczy must have) 📸❤️

Na zgłoszenia czekam do 29go października. 30go odezwę się do wybranej rodzinki. Z góry dziękuję serdecznie za każde zgłoszenie!

To był tak bardzo upalny dzień, aż trudno sobie wyobrazić, że nie było to wcale tak dawno temu, a jednak w Polsce. Oni -...
02/10/2025

To był tak bardzo upalny dzień, aż trudno sobie wyobrazić, że nie było to wcale tak dawno temu, a jednak w Polsce. Oni - zaprosili najbliższych do spokojnego miejsca, w którym czas się zatrzymuje, w którym nic nie trzeba, a można. Kasia i Adam

Tego dnia wszystkie sploty wydarzeń składały się nawet lepiej niż ich plany. Tego dnia wszystkie drzwi były dla nich otw...
29/09/2025

Tego dnia wszystkie sploty wydarzeń składały się nawet lepiej niż ich plany. Tego dnia wszystkie drzwi były dla nich otwarte.
Każdy ślub jest inny, ale są takie dni, w których czuć, że wszystko sprzyja – pogoda, światło, ludzie i emocje. To właśnie był ten dzień. Sylwia i Kuba

Adres

Chopina 2/4
Pruszków
05-800

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Czapla z obiektywem umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Czapla z obiektywem:

Udostępnij

Kategoria