14/05/2026
Zeszłoroczna sesja w lilakach "BZY 2025"🪻🪻🪻
Dopiero teraz się za nią zabrałam i już myślę o następnej - aktualnej. W końcu to już nasza rodzinna tradycja! Muszę się spieszyć, bo bzy za chwilkę przekwitną...
Zawsze się sporo naśmieję podczas selekcji zdjęć mojej rodziny... Tyle min i nastrojów wychodzi na jaw, o których nie miałam pojęcia stojąc przed obiektywem. Tym razem padłam patrząc na moje zdjęcie z synami... Te ich kolana! I strzelba z paluszków Stasia, skierowana w stronę brata... albo moją 😅. Nie mogłam wybrać inaczej 🤣🤣🤣