12/05/2026
tym postem otwieram sesje plenerowe w tym sezonie, lepiej chyba trafić nie mogłam.
tą super ekipę już możecie kojarzyć z wcześniejszych sesji, byliśmy na spacerze w miejscu w którym byłam już nie zliczę ile razy a tego właśnie poranka czułam się jakbym była tam pierwszy raz.
jakoś zawsze się broniłam przed porankami na sesję bo wiadomo wszyscy kochają złotą godzinę i ja też , ale tutaj zdecydowanie zmieniam zdanie i czuję, że wkroczy nowa pora sesyjna w grafiku.
co tu pisać super ludzie i ich pieski, dziękuję Wam za taki super spacerek to była sama przyjemność🙌
Sesja z pieskami