04/11/2024
Odsłona numer 2 świąteczno-brzuszkowej sesji Eli i Kuby! 🤩🎁
i
Zawsze chciałam zrobić taką piżamową sesję - to i mam! 😄 Nasza współpraca z Elą okazała się bardzo ciekawa. Wiecie dlaczego? 😉
Myślę, że jestem osobą zorganizowaną i zawsze dobrze przygotowuję się do sesji, jednak Ela zdecydowanie wygrała ten konkurs 😂 Kiedy napisała do mnie, okazało się, że ma już wszystko dokładnie zaplanowane - znała wolne terminy studia, wysłała mi ujęcia które chciałby wykonać, a na moje sugestie odnośnie stylizacji odpowiedziała, że wszystko ma już gotowe i ułożone w szafie 🙈. W.O.W 🫶
Zaufałam mojej Klientce i zaciekawiona czekałam na to co przygotowała 😁 Tadam! No i były tam świąteczne piżamy! 🫶🎄
A Wy lubicie takie przytulne, domowe klimaty zdjęć? 🥰