26/05/2026
MAŁA ZABAWA :)
Wszystkim aktualnym i przyszłym mamom życzę mnóstwo zdrowia, radości i satysfakcji z obserwowania, jak mali ludzie rosną pod waszymi troskliwymi skrzydłami. 🙂 Z pewnością przyda się nam też trochę cierpliwości i odpoczynku, więc pamiętajcie by od czasu do czasu zadbać też o siebie!
No a skoro Dzień Mamy, to mam mam też promocję z okazji naszego święta! Każdy kto zapisze się na sesję rodzinną lub mama i dziecko/dzieci (studio lub plener), od dzisiaj do 10.06 otrzyma rabat 15% na sesję :) Warunkiem jest zarezerwowanie terminu na czerwiec lub lipiec.
Natomiast wśród wszystkich osób, które polubią ten post i skomentują imionami swoich dzieci wybiorę jedną mamę która otrzyma darmową sesję z okazji Dnia Mamy - pakiet mini. Wynik zabawy ogłoszę 9.06 :)
A tu kilka zdjęć mam z dziećmi - starszymi i młodszymi ;)