08/06/2024
….moje najkochańsze priorytety pochłonęły mnie w 100% a szczęśliwy los sprawił, że mój styl życia i pracy całkowicie uległ zmianie. Zbyt uskrzydlona potrzebowałam uziemienia ☺️ a to czego szukamy szuka nas 😉 spotkałam więc na swojej drodze kochane osoby, przytulną pracę i rutynę, której już tak bardzo potrzebowałam. Zaczęłam pracę w korpo, z której wszyscy, nie wiedzieć czemu, uciekają 😉 lubię swoją codzienność, ludzi których codziennie mogę spotkać, kawę w biurowym wydaniu i każde zadanie 😍 Nie lubię tylko faktu, że muszę się z Wami pożegnać..ale wrócę tu jeszcze kiedyś 😄 Dziękuję Wam za zaufanie, za wszystkie spotkania, sesje, opowieści i radość tworzenia. Było bosko! Cudowne lata, które tylko potwierdzają że warto iść za głosem serca, bo skrzydła rosną 🦋☺️ wysyłam Wam uśmiechy i jeszcze raz dziękuję ❤️😘