21/11/2020
Ah! Co to był za ślub! Piękna pogoda, szczęśliwa para, frekwencja zaproszonych gości stuprocentowa, udana zabawa do rana, czego chcieć więcej:)? Wspaniale wspominam ten dzień....
Z Madzią znamy się ze szkoły. Uśmiech tym bardziej rodził się na mojej twarzy, gdy widziałam szczere szczęście Młodej Pary i z jeszcze większą ochotą je fotografowałam:)
Zapraszam do małej fotorelacji z Ich dnia