13/12/2021
Sesja roczkowa w domu - minimalistycznie i rodzinnie 🥰 ja jestem na TAK, w Wy? 🥰
Kochani, przez ostatnie zawirowania zdrowotne byłam tu jakiś czas nieobecna, za co Was przepraszam i obiecuje, że już niedługo wracam z nowymi kadrami 😊
Mam nadzieję, że Nowy Rok który zbliża się wielkimi krokami przyniesie wiele pięknych momentów, które będę mogła uchwycić aparatem.
A tymczasem życzę Wam dużo zdrówka i spokoju w tym przedświątecznym okresie! 🥰