30/12/2025
🕛 Dziękuję że mogłam wykonać dla Was te wspaniałe fotograficzne pamiątki, które mam nadzieję będziecie miło wspominać i oglądać w niedalekiej przyszłości jak i za parę ładnych lat 😊 Dla mnie ten rok, a szczególnie ostatnie dwa miesiące były bardzo intensywne, ale i piękne, zwłaszcza gdy otrzymywałam od Was wiadomości, że zdjęcia tak Wam się podobają, aż trudno zdecydować się które wybrać 😍
Musicie wiedzieć, że cudownie jest otrzymywać od Was tak miłe wiadomości, które zdecydowanie dodają skrzydeł! 🩷
Pięknie dziękuję za wszystkie spotkania z Wami, niektóre po raz pierwszy, a inne już kolejne, bo naprawdę fajnie jest Was ponownie zobaczyć i uwieczniać Wasze rodzinne chwile 🥰
Życzę Wam byście byli szczęśliwi i zdrowi, a resztę ogarniecie 💪🏻 😘 Wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok! 🎆