09/01/2025
OGŁOSZENIE PARAFIALNE
Od przyszłego poniedziałku, czyli 13.01.2025 cena sesji standardowej, czyli 10 zdjęć w wersji elektronicznej wzrośnie z 450zł na 500 zł.
Bardzo nie lubię tego momentu, kiedy muszę to ogłosić. Staram się robić to jak najrzadziej, jednak w związku z podnoszonymi ciągle kosztami życia oraz prowadzenia działalności gospodarczej, jest to nieuniknione.
Do niedzieli możecie zakupić jednak voucher na sesję, który ważny jest przez rok od zakupu 🙂 Więc jeśli planujecie u mnie sesje w tym sezonie, to nie warto zwlekać 😉
PS. Donosicie, że przelewy 24 nie działają, fakt, postanowiły się na mnie pogniewać, dlatego wybierzcie opcję zwyczajnego przelewu.
https://www.nataliaszewczyk.pl/produkt/voucher-na-sesje-zdjeciowa/
No i do zobaczenia na sesji!
PS. Niedługo Dzień Babci i Dziadka, wiecie co jest najlepszym prezentem z okazji tego święta, prawda? No oczywiście, że sesja ❤