07/04/2022
Pierwszą niedzielę wiosny spędziliśmy w Kawiarnia Mandala
Było wiosennie, kwieciście, sukniście :), radośnie i przefajnie!
A za kulisami gofrowo, czekoladowo, kawowo, lodowo i czego kto zapragnął. Fotki możecie zobaczyć tutaj, ale na wyjątkowe słodkości to już musicie sami :-)