14/02/2026
Niezmiernie dużo stresu kosztował mnie udział w tym podcaście 🙂
Dziękuję pięknie, że mogłam wziąć w nim udział 🤎
Wiem, że wiele moich znajomych czeka na jego emisję i spodziewają się, że będzie dużo śmiechu -tak bynajmniej piszecie mi w wiadomościach a ja odpisuję Wam, że Was zaskoczę 😜
Od dobrych 3 lat jestem w procesie pracy nad sobą, rozumienia swoich emocji, pozwalania sobie na nie i akceptacji ich 🤎
Zadziwiające jak długo żyjemy w zamrożeniu i odcięciu od własnych uczuć - a nasze ciała buntują się, krzycząc do nas w postaci różnych chorób autoimmunologicznych XXI wieku.
Mnie obudziło hashimoto i insulinooporność i wybór:
Łykanie tabletek do końca życia albo zmiana higieny życia 🙂
Teraz jestem dla siebie czulsza i uważniejsza, płaczę zadziwiająco dużo - i wiecie co? Nie czuję się z tym słaba, jest mi z moją wrażliwością cholernie OK 👌
Jeśli macie ochotę posłuchać mojego biadolenia - zapraszam do subskrybowania kanału wiesniesie na YT.
Tworzą go dziewczyny z pasją i wierzę, że dzięki Waszemu wsparciu będą mogły rozwijać się dalej 🫶👏
https://www.facebook.com/share/v/16uvYbGEha/?mibextid=wwXIfr