Skadrowani Alicja Karpińska

Skadrowani Alicja Karpińska 📸 Tworzę piękne wspomnienia dla kobiet, mam, dziewczynek
🐴 Sesja z koniem
🌿 Szklarnia i plener-kobieco, rodzinnie, naturalnie
(2)

13/05/2026

Miałaś zrobić sesję… no właśnie, „kiedyś”.
Tylko że „kiedyś” zawsze wypada między praniem a kolacją, a Ty jesteś zmęczona jeszcze zanim dzień się na dobre zacznie.
Mówisz sobie: jak będzie spokojniej, jak dzieci podrosną, jak będę miała więcej energii (albo lepszy dzień do zdjęć 😉).
A dzieci w tym czasie robią swoje-rosną.
Nie musisz schudnąć, ani spytać męża o zdanie 😉.

Dzień Mamy to idealny moment, żeby zatrzymać to, co najważniejsze.To świetna okazja, żeby spotkać się przed obiektywem i...
12/05/2026

Dzień Mamy to idealny moment, żeby zatrzymać to, co najważniejsze.
To świetna okazja, żeby spotkać się przed obiektywem i wykorzystać ten piękny miesiąc.

Sesje odbywają się w ciepłym, popołudniowym świetle — możecie wpaść spokojnie po pracy.

17/04/2026

Nie lubisz być w centrum uwagi?

Nie martw się- to bardzo częste. Psychologowie mówią, że większość ludzi czuje dyskomfort gdy są obserwowani, zwłaszcza przed aparatem.

To nie oznacza, że źle wyglądasz, tylko Twój mózg włącza "tryb ostrożności".

Inni fotografowie potwierdzają: najlepsze zdjęcia powstają gdy przestajesz się pilnować i jesteś sobą. Często tak się dzieje już pod koniec sesji, ale na to nie ma żadnych reguł😉.

Na sesji nie spieszymy się, zawsze warto trochę pożartować, poznać się a dzieciaki niech biegają w koło w końcu ruch to zdrowie.

Zgadzam się z twierdzeniem że nie musisz umieć pozować- bo niby dlaczego masz to wiedzieć ?!

Ja cię poprowadzę !

Efekt końcowy musi Cię zaskoczyć 🙂

🌿 Kiedy ostatnio zrobiłaś coś tylko dla siebie?Nie dla dzieci, nie dla pracy, nie dla domu… tylko dla siebie.Bo prawda j...
05/03/2026

🌿 Kiedy ostatnio zrobiłaś coś tylko dla siebie?
Nie dla dzieci, nie dla pracy, nie dla domu… tylko dla siebie.

Bo prawda jest taka, że większość z nas na co dzień wygląda raczej jak „tryb ogarniania życia”, a nie jak bohaterka pięknej sesji zdjęciowej 😅

A potem przychodzi moment, kiedy zakładasz długą suknię, wchodzisz do szklarni pełnej zieleni i nagle okazuje się, że…
ta kobieta z pięknych zdjęć to naprawdę Ty.

I nagle masz zdjęcia, na których widzisz nie tylko mamę, pracownika czy organizatorkę życia rodzinnego…
ale po prostu piękną kobietę.

Zapisy na kobiece sesje w szklarni właśnie ruszyły.
Dla zapisów w tym tygodniu dorzucam mały bonus do sesji.

📩 Napisz wiadomość, jeśli czujesz że to może być Twoja chwila tylko dla siebie.

PS. Bohaterką tych zdjęć jest przepiękna Wiktoria.

Jak to możliwe, że takie zdjęca leżały zapomniane w folderze?! 😳Ta czerwona sukienka. Ta jesienna aura. I ten moment, ki...
12/02/2026

Jak to możliwe, że takie zdjęca leżały zapomniane w folderze?! 😳

Ta czerwona sukienka. Ta jesienna aura. I ten moment, kiedy wszystko zagrało idealnie, a ja nawet nie wiedziałam, że mam w rękach małe dzieło sztuki.

Jesień potrafi być bezczelnie piękna… a ta sesja tylko to potwierdza ❤️
Powiedzcie mi, jak ja mogłam o nim zapomnieć?!

🍁 Czy też macie takie perełki ukryte gdzieś w galerii?

Zimą najbardziej lubię wracać do takich sesji.Rodzina w szklarni w jesiennej aurze, gdzie mamy już zachodzące słoneczko....
26/01/2026

Zimą najbardziej lubię wracać do takich sesji.
Rodzina w szklarni w jesiennej aurze, gdzie mamy już zachodzące słoneczko.
Naprawdę było dużo radości, dużo ruchu — bieganie, śmiech i nieustanne przytulanie.

Lubię wrzucać taaaaakie emocje właśnie wtedy, kiedy za oknem chłód.
Bo od razu robi się cieplej na sercu.
To nie są pozowane kadry- samo życie😍

To nie był ślub. A wyglądał jak spełnione marzenie.Teraz, przy tej chłodnej pogodzie, coraz częściej wracam myślami do t...
25/01/2026

To nie był ślub. A wyglądał jak spełnione marzenie.

Teraz, przy tej chłodnej pogodzie, coraz częściej wracam myślami do tej sesji z września.
Do momentu, który wydarzył się trochę „przy okazji” — świetnej imprezy, śmiechu, rozmów, wspomnień i 25 lat wspólnego życia.

To nie była sesja ślubna, choć miała w sobie wszystko, co najpiękniejsze: bliskość, wzruszenie i to coś, czego nie da się wyreżyserować.
Wystarczyło kilka chwil wyrwanych z przyjęcia, krótki plener, miękkie światło i dwoje ludzi, którzy znają się na wylot.
Sesja z okazji 25 rocznicy ślubu, patrzę na te kadry i myślę jedno: też tak bym chciała. Cudo.

Uwielbiam wszystkie Wasze sesje świąteczne.  Te uśmiechy, dziecięcą nieśmiałość, ten spokojny, dobry czas, który spędzac...
22/12/2025

Uwielbiam wszystkie Wasze sesje świąteczne. Te uśmiechy, dziecięcą nieśmiałość, ten spokojny, dobry czas, który spędzacie razem.

W takich chwilach powstają najpiękniejsze zdjęcia.

To nie są tylko fotografie, ale wspomnienia, do których będziecie wracać przez lata.

Wydruki możecie podarować bliskim, włożyć do albumu albo postawić w ramce i cieszyć się nimi na co dzień. Za chwilę Boże Narodzenie – to idealny moment, by zatrzymać ten czas na dłużej.

Spotkałyśmy się z Ksenią na sesję podczas jej pobytu w Polsce. Przemiła, ciepła dziewczyna — dokładnie taka energia, któ...
08/12/2025

Spotkałyśmy się z Ksenią na sesję podczas jej pobytu w Polsce. Przemiła, ciepła dziewczyna — dokładnie taka energia, którą uwielbiam fotografować. ❤️
Pogoda dała nam mgłę i stworzyła ten mój ukochany klimatyczny, naturalny charakter zdjęć. Delikatność, spokój, subtelne emocje — wszystko, co kocham w fotografii kobiecej i portretach tworzonych w naturze.
Zaraz po naszej sesji Ksenia wracała już do Anglii, dlatego tym bardziej cieszę się, że udało nam się uchwycić ten moment i stworzyć pamiątkę na lata.

W szklarni zatrzymuję nie tylko uśmiechy dzieci, ale też Was — jako rodzinę. Bo z każdym rokiem zmieniają się nie tylko ...
27/11/2025

W szklarni zatrzymuję nie tylko uśmiechy dzieci, ale też Was — jako rodzinę. Bo z każdym rokiem zmieniają się nie tylko najmłodsi. Zmieniają się Wasze relacje, bliskość, sposób w jaki patrzycie na siebie nawzajem.

Zdjęcia stają się dzięki temu pamiątką na lata. Pokazują, jak wspólnie rośniecie, dojrzewacie i tworzycie swoją historię.

Warto mieć takie momenty, do których można wrócić — kiedy potrzeba ciepła, wzruszenia albo po prostu przypomnienia, jak piękne jest bycie razem.

Adres

Ulica Wodna 38
Pisarzowice
43-332

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 16:00
Wtorek 10:00 - 16:00
Środa 10:00 - 16:00
Czwartek 10:00 - 16:00
Piątek 10:00 - 16:00
Sobota 09:00 - 13:00

Telefon

+48693696693

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Skadrowani Alicja Karpińska umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Skadrowani Alicja Karpińska:

Udostępnij

Kategoria